Parkimi i gabuar, ja si kërcënohet polici

NOA
0 views
Published on Apr 28, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:13

  rast i rrezikshëm laci

  Panorama
  3 views
 • 0:08

  Rasti i Krujës

  Panorama
  100 views
 • 7:05

  Kote - Hidi deklaratat pas ndeshjes

  Panorama
  2 views
 • 0:13

  Mosha për JLo është thjesht një numër! Diva muzikës pozon nudo dhe i lë të gjithë “pa frymë”

  Panorama
  75 views
 • 0:25

  Reagimi i Dovedan

  Panorama
  197 views
 • 0:13

  Rasti i Bylisit ne fund

  Panorama
  212 views
 • 0:59

  Nervozizëm në Korçë

  Panorama
  199 views
 • 0:29

  Goli i Idrizajt

  Panorama
  390 views
 • 0:9

  Hidi i mohon golin Marës

  Panorama
  173 views
 • 0:55

  Në rrugë pa maska dhe lëvizje pa leje pas orës 10:00, Policia nuk fal qytetarët që shkelën masat anti-Covid

  Panorama
  8 views
 • 0:12

  Rasti i Cares

  Panorama
  262 views
 • 0:41

  Goli i Okebugu

  Panorama
  587 views
 • 2:56

  Absurde! Hoqi maskën për të pirë cigare, policia shoqëron në komisariat qytetarin

  JOQ Albania
  203 views
 • 0:30

  Goli i Bardhit

  Panorama
  488 views