Kjo është vajza që zëvendësoi Sofinë e Zonë e Lirë

NOA
0 views
Published on Apr 22, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:21

  Tifozet per Maradonen

  Panorama
  720 views
 • 0:29

  Tifozët perkulen para arkivolit të Maradonës

  Panorama
  329 views
 • 0:12

  Goli i Lile

  Panorama
  92 views
 • 0:22

  Goli i Kastijeho

  Panorama
  212 views
 • 0:12

  Qendra e Tiranës si kantier ndërtimi, pushtohet nga vinçat e kullave

  JOQ Albania
  89 views
 • 0:59

  Nuk mori paratë nga pronarët, punëtori prish shtëpinë që ndërtoi

  NOA
  117 views
 • 0:05

  Një grua i jep fund jetës tragjikisht, hidhet nga kati i dytë

  NOA
  8 views
 • 0:06

  Një grua i jep fund jetës tragjikisht, hidhet nga kati i dytë

  NOA
  9 views
 • 0:04

  Një grua i jep fund jetës tragjikisht, hidhet nga kati i dytë

  NOA
  19 views
 • 10:51

  Ushqehet me bar dhe banane/ Shfaqet sozia e Moglit në jetën reale, djali jeton me kafshët

  JOQ Albania
  697 views
 • 0:38

  Goli i Manajt me Barcelonën B

  Panorama
  322 views
 • 0:17

  Futbollisti i Arsenalit aksident me makinë

  Panorama
  521 views
 • 3:47

  “Faleminderit që luajte futboll“, dëshira e Maradonës për shkrimin në pllakën e varrit 15 vite më parë

  JOQ Albania
  86 views
 • 6:40

  “Ditët më të çmendura të jetës time” / Rama kujton tërmetin e 26 nëntorit: Nuk mbaja mend as datat! I kam çuar sms disa...

  Panorama
  171 views
 • 0:57

  Qytetarja gjobitet se ishte me partnerin pa maskë në makinë: Po në krevat si i bëhet?!

  JOQ Albania
  742 views