Arratisja spektakolare e shimpanzesë nga kopshti zoologjik

NOA
0 views
Published on Apr 15, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:08

  Rasti i Krujës

  Panorama
  0 views
 • 7:05

  Kote - Hidi deklaratat pas ndeshjes

  Panorama
  0 views
 • 0:13

  Mosha për JLo është thjesht një numër! Diva muzikës pozon nudo dhe i lë të gjithë “pa frymë”

  Panorama
  49 views
 • 0:25

  Reagimi i Dovedan

  Panorama
  190 views
 • 0:13

  Rasti i Bylisit ne fund

  Panorama
  203 views
 • 0:59

  Nervozizëm në Korçë

  Panorama
  187 views
 • 0:29

  Goli i Idrizajt

  Panorama
  370 views
 • 0:9

  Hidi i mohon golin Marës

  Panorama
  168 views
 • 0:55

  Në rrugë pa maska dhe lëvizje pa leje pas orës 10:00, Policia nuk fal qytetarët që shkelën masat anti-Covid

  Panorama
  8 views
 • 0:12

  Rasti i Cares

  Panorama
  255 views
 • 0:41

  Goli i Okebugu

  Panorama
  578 views
 • 2:56

  Absurde! Hoqi maskën për të pirë cigare, policia shoqëron në komisariat qytetarin

  JOQ Albania
  191 views
 • 0:30

  Goli i Bardhit

  Panorama
  468 views
 • 0:38

  Kartoni i kuq per Mensah

  Panorama
  295 views
 • 0:08

  Tentativa e Muçit

  Panorama
  123 views