Rama flet pas takimit me Obama

NOA
0 views
Published on Apr 14, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:20

  Denoncim/ "Lali kanceri ndërhyn në ndërtimet e reja, ndryshon projektin dhe na mohon hapësirën që kemi blerë"

  JOQ Albania
  47 views
 • 0:9

  Autogoli i Gunter

  Panorama
  2.5K views
 • 0:50

  Goli i Kesi

  Panorama
  1.1K views
 • 0:27

  Goli i Zhiru

  Panorama
  1.3K views
 • 1:17

  Penalltia e Barak

  Panorama
  723 views
 • 0:14

  Goli i Kaprari

  Panorama
  869 views
 • 1:26

  Sherri pas ndeshjes Lacio-Inter

  Panorama
  3.4K views
 • 0:9

  Goli i tretë i Lacios

  Panorama
  1.3K views
 • 1:26

  Goli i Felipe Anderson

  Panorama
  1.7K views
 • 1:48

  Goli i Imobiles

  Panorama
  996 views
 • 0:26

  Gjuajtja e Perisiç

  Panorama
  636 views
 • 0:51

  Rasti i Basiç

  Panorama
  473 views
 • 1:24

  Penalltia e shkaktuar nga Hysaj dhe goli i Perisiç

  Panorama
  1.3K views
 • 1:32

  Momenti kur Broja largohet i dëmtuar nga fusha dhe duartrokitet nga tifozët

  Panorama
  10.1K views
 • 0:14

  Rasti i Brojes

  Panorama
  9.9K views