Kjo është Serafina, djali shqiptar që u kthye në vajzë

NOA
0 views
Published on Apr 10, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:11

  Festimi i vecante i trajnerit

  Panorama
  66 views
 • 0:29

  Shihni pamjet/ Kamioni i ngarkuar me vaksina kundër COVID-19 del nga fabrika dhe niset për në Britani

  Panorama
  266 views
 • 0:52

  video e Balles per debatin Duma-Cupi

  Panorama
  697 views
 • 3:00

  "Kujdes nuk behët shaka, kjo qenka damlla"- Parodistët e Vlorës video humoristike për situatën e pandemisë

  Panorama
  1.3K views
 • 0:22

  EMRI/ Kush është 27-vjeçari që u ekzekutua në Vlorë

  NOA
  144 views
 • 0:08

  Qytetari denoncon: Kemi mbi një orë në ambulancë duke pritur për të hyrë te “Shefqet Ndroqi”

  JOQ Albania
  53 views
 • 0:11

  Qytetari denoncon: Kemi mbi një orë në ambulancë duke pritur për të hyrë te “Shefqet Ndroqi”

  JOQ Albania
  81 views
 • 0:13

  Goli i dyte i Shakhtjor

  Panorama
  525 views
 • 0:16

  Goli i Shakhtar

  Panorama
  1.7K views
 • 0:13

  Goli i dyte i Berishës

  Panorama
  2.1K views
 • 0:16

  Goli i Mergim Berishes

  Panorama
  1.6K views
 • 0:21

  Digjet një makinë në uën e Milotit

  JOQ Albania
  15 views
 • 0:30

  Portieri lë nam/ Tenton të hutojë kundërshtarin, por del huq

  JOQ Albania
  335 views
 • 0:30

  Pacienti godet me grusht infermieren që po i bënte tamponin, përfundon në burg

  NOA
  138 views
 • 1:00

  E kritikuan për mosrespektimin e distancës, Dojna Mema zbulon se e ka kaluar Covid-19

  Panorama
  23 views