Dalin pamjet, polici qëllon të kërkuarin për vrasje që mbante thikë në dorë |VIDEO

NOA
0 views
Published on Apr 6, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:9

  TRASHI ASIST NE KUVAJT

  Panorama
  280 views
 • 0:34

  Aksidenti i rëndë i merr jetën të riut shqiptar/ 22-vjeçari humb kontrollin e makinës dhe përplaset me pemën

  Panorama
  33 views
 • 0:10

  Tërbohet Arjoni i Për’puthen/ Nën ritme të nxehta mes femrave që i bëjnë twerk

  JOQ Albania
  31.1K views
 • 0:12

  Vesel Limaj, goli i katert i ndeshjes ndaj Vllaznise

  Panorama
  598 views
 • 0:17

  Ibra ben trajnerin te Milani

  Panorama
  637 views
 • 0:03

  vesel limaj pretendon penallti

  Panorama
  533 views
 • 0:05

  goli i dyte i Vllaznise nga Ardit Hoxhaj

  Panorama
  80 views
 • 0:08

  Rasti i humbur nga Idrizaj

  Panorama
  653 views
 • 0:13

  goli i trete i kukesit ndaj vllaznise, eze

  Panorama
  647 views
 • 0:05

  Goli i kater i Partizanit

  Panorama
  976 views
 • 0:12

  Goli i Solomon

  Panorama
  243 views
 • 0:05

  Pritja e Dajsinanit

  Panorama
  483 views
 • 0:12

  rast i rrezikshem i vllaznise

  Panorama
  252 views
 • 0:34

  ibraimi kerkon zevendesim

  Panorama
  137 views