Provoni veten, a mashtroheni nga ky iluzion optik? |VIDEO

NOA
0 views
Published on Mar 31, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:55

  Bilanci për rindërtimin/ Bardhi publikon videon e premtimeve: Koha e mashtrimeve të Ramës ka mbaruar! Ka arritur vetëm një objektiv që është...

  Panorama
  4 views
 • 5:05

  Vajzat futen në sherr për Fatjonin/ Melisa i kërkon sqarime pse e quajti ‘objekt seksi’, Ana i kthehet: Mua nuk më ka çuar njeri në banjë që në takimin e parë!

  Panorama
  32 views
 • 0:49

  Shihni se si katër grabitësit shqiptarë hyjnë në vilë

  Panorama
  1.6K views
 • 0:27

  "Olta Xhaçka harxhon 10 mijë euro për të lëvizur me helikopter drejt Dibrës!"

  JOQ Albania
  75 views
 • 1:13

  Një minutë heshtje për Maradonën te Barcelona, Messi e përjeton më shumë nga të gjithë

  JOQ Albania
  113 views
 • 0:28

  Publikohen pamjet, politikanit të njohur i vihen prangat në mes të rrugës

  NOA
  50 views
 • 1:51

  Rezultatet e konsultimit publik te bashkise se shkodres per privatizimin e Vllaznise

  Panorama
  56 views
 • 0:38

  “Unë, torta dhe një palë pantallona me të cilat nuk mund të merrja dot frymë”- Rita Ora publikon pamjet nga festa e 30-vjetorit të lindjes

  Panorama
  73 views
 • 0:20

  Një ëngjëll si Aurela Hoxha! Modelja me të brendshme seksi në mes të dëborës

  Panorama
  119 views
 • 0:21

  Pershendetja e fundit e Maradones

  Panorama
  5.3K views
 • 1:00

  Masat anti-Covid/ 729 qytetarë ndëshkohen me gjobë

  Panorama
  15 views
 • 0:21

  Mezi ecte dhe përshëndeti me dorë, fqinji i Maradonës publikon pamjet e fundit të legjendës

  JOQ Albania
  1.4K views
 • 0:11

  “Ushqim i shpirtit”- Elita Rudi publikon videon e ëmbël krah djalit të vogël

  Panorama
  38 views
 • 3:29

  Deputeti i Preshevës acaron Parlamentin serb, vendos flamurin shqiptar në foltoren e tij

  JOQ Albania
  358 views
 • 0:17

  perplasja e rrezikshme e lojtarit te moldes

  Panorama
  769 views