Adele dhe sozia e saj

NOA
0 views
Published on Mar 30, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:27

  Penalltia e humbur e Nikolic

  Panorama
  162 views
 • 0:34

  E kapi “mat” me një tjetër, gruaja rreh burrin në mes të lokalit

  NOA
  385 views
 • 0:56

  Turi i Frances vizatimet e turpshme

  Panorama
  152 views
 • 0:42

  Kristiano Ronaldo veprimi befasues

  Panorama
  747 views
 • 1:16

  Goli i Sinanit

  Panorama
  846 views
 • 0:31

  Goli i Dundelanzh

  Panorama
  746 views
 • 1:08

  Goli i Shkëndijës

  Panorama
  621 views
 • 2:05

  Tiranë/ Kërcet thupra ndaj djaloshit me aftësi të kufizuara: Ai e rref aty në rrug po në shpi ai e mbyt fare mër

  JOQ Albania
  9.1K views
 • 1:31

  Po shihte një tjetër, gruaja e bën burrin për ujë të ftohtë në sy të pasagjerëve të avionit

  InfoKosova
  204 views
 • 0:54

  Kërceu nga 100 metra lartësi, 39-vjeçarit i këputet litari përpara uljes

  InfoKosova
  86 views
 • 0:39

  Goli i dyte i Chelseas perballe Barcelones

  SHQIPERIA IME
  656 views
 • 0:33

  Rakitic shënon gol të jashtëzakonshëm ndaj Chelseas

  SHQIPERIA IME
  674 views
 • 1:31

  Po shihte një tjetër, gruaja e bën burrin për ujë të ftohtë në sy të pasagjerëve të avionit

  JOQ Albania
  6.1K views