Goli i Sokol Cikalleshit

NOA
0 views
Published on Mar 29, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:37

  Goditen çmimet e biletave -“Bie” monopoli i karburantit të avionëve, futet një operator i dytë

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:22

  Mehmeti

  Panorama
  24 views
 • 1:28

  “Shpërthen” transporti i udhëtarëve, Mema: Kemi vite që s’na dëgjojnë për problemet që kemi. Nisim protestat

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:22

  Salvini sulmon “zemrën” e BE - “Merkel, e dobët. Macron, gënjeshtar”. Afrojnë zgjedhjet e PE

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:01

  Sa mbetje për frymë gjenerojmë? - Eurostat: 430 kg në vit, më shumë se Belgjika, Polonia, Rumania, Bullgaria

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:18

  Nafta gjendet nën presion -Ngadalësimi i Kinës përhapet edhe në ekonomi të tjera

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:9

  Dalja pa marrëveshje e Britanisë, Moscovici: Nuk e do askush. “Topin” e kanë britanikët

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:11

  Lika

  Panorama
  44 views
 • 1:47

  Cakaj, “de facto” ministër i jashtëm -Rama i delegon detyrën duke i dorëzuar dekretin e Metës

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:02

  BE, pasaporta dhe viza në shitje -Paralajmëron Komisioni.

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:15

  Dj Blunt hap një ‘front të ri lufte

  InfoKosova
  0 views
 • 0:37

  Meta per delegimin e kompetencave Gent Cakajt

  Panorama
  77 views
 • 3:05

  Këto veprime të kafshëve do të ju bëjnë të shkriheni së qeshuri

  InfoKosova
  38 views
 • 0:25

  Inaugurimi i rruges "Ismail Qemali", Meta me Xhelal Mziun

  Panorama
  81 views
 • 3:52

  Sherr me grushte mes dy pasagjerëve, avioni bën ulje emergjente

  SHQIPERIA IME
  41 views