Nora tregon meritat e saj për arritjet e Erës |VIDEO

NOA
0 views
Published on Mar 29, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:11

  Pamje nga aksidenti/ ‘Volkswagen’ përplaset në shëtitoren e Lugomares, plagoset drejtuesja e makinës

  Panorama
  80 views
 • 0:44

  Majk Tajson rikthehet ne ring

  Panorama
  800 views
 • 0:14

  Gafa e portierit te Realit Tibo Kurtua ne kampionat

  Panorama
  222 views
 • 0:11

  Mario Vrushaj driblon 4 lojtare te Arisit

  Panorama
  1.6K views
 • 0:11

  Bebe Rexha dhe shqiptarët në Amerikë dhurojnë spektakël, pushtojnë rrugën me makina dhe flamuj kuqezi

  JOQ Albania
  12 views
 • 0:11

  Bebe Rexha dhe shqiptarët në Amerikë dhurojnë spektakël, pushtojnë rrugën me makina dhe flamuj kuqezi

  JOQ Albania
  13.0K views
 • 0:46

  Bebe Rexha

  News31
  510 views
 • 0:30

  Goli i Bekim Balajt

  Panorama
  1.2K views
 • 0:17

  Goli i Indrit Tucit

  Panorama
  166 views
 • 0:30

  ANCELOTI

  Panorama
  378 views
 • 0:30

  Kulla më e lartë në Dubai “vishet” Kuq e Zi, ekzekutohet edhe himni shqiptar

  NOA
  92 views
 • 0:47

  mohamed salah

  Panorama
  342 views
 • 1:22

  Penalltia e humbur e Burrelit

  Panorama
  917 views
 • 2:41

  108 vjet shtet/ Në Vlorë nuk mungojnë shqiptarët e Kosovës: Nuk na ndal COVID-i!

  JOQ Albania
  131 views
 • 2:20

  PD sjell dëshminë e invalidit: Nga bashkia më thanë s’ke dëme, dua vetëm një shtëpi!

  Panorama
  109 views