Konflikti mes perfaqesuesve te PD dhe policise ne protesten te Liqeni

NOA
0 views
Published on Mar 28, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:05

  fiona

  InfoKosova
  210 views
 • 0:08

  Gjuajtja e Hysajt

  Panorama
  67 views
 • 0:21

  sabriu flori

  InfoKosova
  194 views
 • 0:28

  Tifozet shajne Panuccin

  Panorama
  868 views
 • 0:17

  Shishe turqve

  Panorama
  720 views
 • 0:34

  Berisha

  Panorama
  460 views
 • 1:10

  gol calhanoglu

  Panorama
  397 views
 • 0:15

  lola anita 2

  InfoKosova
  106 views
 • 0:06

  lola anita

  InfoKosova
  105 views
 • 1:53

  MUNGON MËSUESJA PRINDI U JEP MËSIM NXËNËSVE

  InfoKosova
  0 views
 • 0:39

  goditje uzuni

  Panorama
  298 views
 • 0:29

  Uzuni rast

  Panorama
  248 views
 • 0:25

  memushaj goditje denimi

  Panorama
  186 views
 • 0:17

  ermali ami

  InfoKosova
  178 views
 • 0:49

  goli i turqise

  Panorama
  623 views