Enca ka një mesazh për ju

NOA
0 views
Published on Mar 27, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:20

  Thanza kërkon rikthimin -Gjyqtari i dënuar në Itali apelon vendimin e shkarkimit, seanca e parë më 18 prill

  Scan Televizion
  0 views
 • 3:48

  Vazhdon largimi nga vendi, radhë të gjata para ambasadave

  TetovaPress
  0 views
 • 1:30

  Panuci-Spaleti

  Panorama
  274 views
 • 1:27

  Problemet e transportit ndërqytetas, Balluku: Paketë e re për shërbim më cilësor për qytetarët

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:30

  Kundër rishikimeve të buxhetit, KLSH: Aktet normative problem, krijojnë borxhe e keqmenaxhim fondesh

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:11

  “Krizë e ngjashme me 1997” -Vatikani: Kohë të ndryshme, por kontradiktat mes palëve janë të mëdha

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:08

  Flaka Krelani

  InfoKosova
  32 views
 • 0:24

  PD: Veliaj hapi tenderin 4 ditë para rikandidimit! Hyrja tek Liqeni drejt betonizimit

  NOA
  4 views
 • 1:14

  Turqit “vërshojnë” drejt dollarit - Kolapsi i lirës dhe inflacioni i lartë nxit rezervat në valutë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:05

  Rrugëtimi i kthyer në lojë - Refugjati nga Siria ndërtoi një videolojë mbi largimin e tij nga vendlindja

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:24

  Rezerva valutore - BSH synon të rrisë fitimet nga investimi i saj

  Scan Televizion
  0 views
 • 3:13

  PS mbledh kongresin - Të pranishëm mbi 2 mijë delegatë, “ndizen motorët” e fushatës

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:56

  Kostot e Brexit për BE - 2.5% e ekonomisë europiane e ekspozuar ndaj kërkesës britanike

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:51

  Franca në stanjacion - Aktiviteti i biznesit në kontraktim gjatë Marsit

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:20

  Fermerët larg granteve - Në 4 muaj, vetëm 480 prej tyre janë pajisur me NIPT

  Scan Televizion
  0 views