Film i xhiruar i gjithi me iPhone

NOA
0 views
Published on Mar 26, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:10

  Deputeti shqiptar parkon makinën pranë lumit Erzen dhe nis ta lajë me leckë

  JOQ Albania
  321 views
 • 0:05

  Alp Navruz

  InfoKosova
  0 views
 • 0:21

  Shqiptari kapet në Itali me kokainë në makinë, i gjenden dhe 30 mijë euro

  NOA
  55 views
 • 0:9

  Ndahen Fero dhe Arbenita? Ky është detaji që mendohet se ishte shkaku i përçarjes

  JOQ Albania
  6.6K views
 • 0:27

  Paulo Dibala

  Panorama
  2.5K views
 • 0:05

  Bezi del nga rruga ne Kukes dhe merr para cdo gje qe gjen

  JOQ Albania
  6.5K views
 • 3:51

  Rooneyn e lë mendja, bën gjestin e shëmtuar në ndeshjen ndaj New York-ut

  JOQ Albania
  713 views
 • 0:04

  Benzi përfundon mbi trotuar, dhe merr para gjithçka gjen

  NOA
  430 views
 • 2:32

  Rama jep lajmin e mirë: Javën e ardhshme nis rindërtimi i rrugës së Thethit

  NOA
  35 views
 • 0:58

  Biologët po i ekzaminojnë, më shumë se 11,000 shpendë të ngordhura bien nga qielli

  JOQ Albania
  59 views
 • 1:27

  U filmuan duke rrahur keq një 62-vjeçar në spital, arrestohen dy policët

  JOQ Albania
  96 views
 • 1:01

  Njihuni me burrin që e ndjek mbrapa një ‘ushtri’ prej 5000 rosakësh

  JOQ Albania
  406 views
 • 0:30

  Roma prezanton goditjen e merkatos, ndërgjegjësohet edhe për Bleona Matën

  JOQ Albania
  314 views
 • 4:38

  Aeroplani rrëzohet në det, piloti dhe pasagjerja filmojnë momentin e shpëtimit nga deti

  JOQ Albania
  958 views