Vendos mishin e grirë në tepsi dhe befason, kur ta shihni pse do e provoni direkt |VIDEO

NOA
0 views
Published on Mar 25, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  Goli i dyte i Hakimit

  Panorama
  128 views
 • 0:32

  Goli i Vinjatos

  Panorama
  76 views
 • 0:9

  Verner le nam

  Panorama
  645 views
 • 0:14

  Goli i Hakimit

  Panorama
  219 views
 • 0:12

  Goli i Lukakut

  Panorama
  306 views
 • 0:12

  Ndodh edhe kështu, skuadrat shtangen pas penalltisë. Në stadium ikin... dritat

  Panorama
  506 views
 • 0:34

  Goli i Myrto Uzunit ne kampionat

  Panorama
  1.8K views
 • 0:11

  Pretendimi per penallti

  Panorama
  32 views
 • 0:17

  Goli i Vilës

  Panorama
  414 views
 • 0:40

  Goli i Kastriotit

  Panorama
  333 views
 • 1:02

  Momente paniku, Neziri humbet ndjenjat

  Panorama
  404 views
 • 0:12

  Pritja e Harizajt

  Panorama
  97 views
 • 0:10

  Teuta rast

  Panorama
  51 views