Londra, lutje dhe qirinj për Brukselin

NOA
0 views
Published on Mar 24, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 5:07

  Rama poston videon/ Ish-luftëtarja e UÇK-së tregon si braktisi ëndrrat dhe ia bashkua vëllait në luftën për liri

  Panorama
  157 views
 • 1:12

  KAMERA E FSHEHTË - Bie tërmet, shkundet limuzina, bërtet e tmerruar vajza e ish-deputetes

  NOA
  392 views
 • 0:10

  Për'puthen/ Andi bën deklaratën e fortë: Jam mysliman unë, marr shumë gra!

  JOQ Albania
  4.9K views
 • 0:05

  Shqiptarin nuk e mbajnë nervat, sulmon homoseksualin në qënder të Tiranës

  JOQ Albania
  691 views
 • 0:23

  “Po përdor mjekët për luftë politike”/ PD publikon videon: Qeveria duhet të pranojë publikisht që...

  Panorama
  423 views
 • 0:9

  Aksident i rëndë/ Makina humb kontrollin dhe përplaset me karburantin

  JOQ Albania
  4.9K views
 • 0:13

  evans autogol

  Panorama
  12 views
 • 0:14

  Mbetjet spitalore të sanatoriumit “pushtojnë” rrugën/ Qytetari: Kalojnë femijë aty

  JOQ Albania
  114 views
 • 0:20

  Goli i Kolollit ndaj Sionit

  Panorama
  0 views
 • 36:37

  Rita Ora bashkëbisedim me Erion Veliajn, flet për ushqimet tradicionale shqiptare. Kryebashkiaku: Kur ne shqiptarët bashkëpunojmë, bëjmë gjëra të mrekullueshme

  Panorama
  69 views
 • 0:18

  Goli i Kaleb Ekuban

  Panorama
  47 views
 • 1:08

  Shpërthim i fuqishëm me dinamit vetëm 200 metra larg shtëpive, banorët të terrorizuar: Duan të hapin gurore

  JOQ Albania
  206 views
 • 0:13

  Shpërthim i fuqishëm me dinamit vetëm 200 metra larg shtëpive, banorët të terrorizuar: Duan të hapin gurore

  JOQ Albania
  278 views
 • 0:22

  Penalltia e humbur e Çekiçit

  Panorama
  86 views