Era e fortë lëviz nga vendi avionin 70-tonësh

NOA
0 views
Published on Mar 24, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 4:16

  Panajot Pano

  Panorama
  9 views
 • 3:01

  ORË

  Panorama
  47 views
 • 1:13

  Trump-Kim, tjetër takim -Shtëpia e Bardhë njofton se samiti do të mbahet në fund të Shkurtit

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:50

  Dacic ia thotë këngës përsëri: Putin tmerrohet nga zëri i tij

  InfoKosova
  29 views
 • 1:06

  Mbyllja e qeverisë godet konsumin

  Scan Televizion
  1 views
 • 1:11

  Italia në recesion? Banka Qendrore “rrëzon” projeksionet për rritjen ekonomike

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:56

  Britania në zgjedhjet e PE?

  Scan Televizion
  1 views
 • 0:15

  geta me ushtrime

  InfoKosova
  43 views
 • 0:05

  Baby G në palestër

  InfoKosova
  3 views
 • 1:27

  PD: “Pakti për Universitetet”, mashtrim -Vokshi: Shfaqje e shëmtuar për të gënjyer e përçarë studentët

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:06

  Meta dekreton Ramën -Zgjidhet ngërçi i Ministrit të Jashtëm

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:36

  Ekonomia në vitet e krizës - Rritje të lartë vetëm për shërbimet call center

  Scan Televizion
  0 views
 • 3:01

  Dekretimi i ministrave të rinj -Argument, të ftuarit diskutuan aktualitetin politik në vend

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:9

  mimoza me shoqe

  InfoKosova
  164 views
 • 2:52

  “Të punosh një jetë dhe të mos marrësh atë që të takon”, Rama sjell historinë e gruas që gjeti zgjidhje

  NOA
  58 views