700 kg drogë me skaf drejt Italisë, arrestohen dy vlonjatet

NOA
0 views
Published on Mar 18, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:19

  Sherr edhe në Londër, Neymar-Kavani përplasen nën fanellën e kombëtareve

  Jeta osh qef
  22 views
 • 1:00

  “Të vrasësh jetën me dëshirë”, si u kap i riu me 182 km/h

  NOA
  4 views
 • 3:52

  Rama nxjerr videon, si u ndihmua fëmija me aftësi ndryshe

  NOA
  50 views
 • 0:13

  Tentoi të binte në sy të vajzës, kamarierit i ndodh gjëma

  SHQIPERIA IME
  304 views
 • 1:05

  Nuk di nga të shohësh më parë, plas sherri në “fast food”, çifti jashtë filmohet duke bërë s*ks

  Jeta osh qef
  10.7K views
 • 0:57

  Plas keq mes konkurrentit dhe shef Renatos, situata del jashtë kontrollit për një karkalec

  Jeta osh qef
  13.6K views
 • 0:18

  Salah ia siguron fitoren Egjiptit në momentet e fundit me një supergol

  SHQIPERIA IME
  1.2K views
 • 0:25

  Duka

  Panorama
  0 views
 • 6:14

  Dash Shehu

  Panorama
  11 views
 • 0:33

  Aksidentohet autobuzi në Qafë-Thanë

  Jeta osh qef
  9.2K views
 • 0:06

  Lojtari i Kazakistanit

  Panorama
  535 views
 • 1:26

  Franca

  Panorama
  4 views