Rama- Avramopoulos: Përgjigje kolektive krizës migratore, Shqipëria pjesë e zgjidhjes

NOA
0 views
Published on Mar 18, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:29

  Trafikonin 50 kg kanabis “çokollatë” nga Vlora në Tiranë, 5 të arrestuar

  NOA
  6 views
 • 0:29

  Arrestimi ne Vlore, kapet droge

  Panorama
  33 views
 • 3:03

  Daut Hoxha

  Jeta osh qef
  42 views
 • 0:19

  nejmar-Kavani

  Panorama
  39 views
 • 0:19

  Sherr edhe në Londër, Neymar-Kavani përplasen nën fanellën e kombëtareve

  Jeta osh qef
  477 views
 • 1:00

  “Të vrasësh jetën me dëshirë”, si u kap i riu me 182 km/h

  NOA
  6 views
 • 3:52

  Rama nxjerr videon, si u ndihmua fëmija me aftësi ndryshe

  NOA
  58 views
 • 0:13

  Tentoi të binte në sy të vajzës, kamarierit i ndodh gjëma

  SHQIPERIA IME
  317 views
 • 1:05

  Nuk di nga të shohësh më parë, plas sherri në “fast food”, çifti jashtë filmohet duke bërë s*ks

  Jeta osh qef
  11.6K views
 • 0:57

  Plas keq mes konkurrentit dhe shef Renatos, situata del jashtë kontrollit për një karkalec

  Jeta osh qef
  14.3K views
 • 0:18

  Salah ia siguron fitoren Egjiptit në momentet e fundit me një supergol

  SHQIPERIA IME
  1.2K views
 • 0:25

  Duka

  Panorama
  0 views