Hetimet mbi vrasjen e ish policit në Bllok

NOA
0 views
Published on Mar 17, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:59

  faulli i albion markut ndaj gashit

  Panorama
  0 views
 • 0:13

  rast i rrezikshëm laci

  Panorama
  19 views
 • 0:08

  Rasti i Krujës

  Panorama
  155 views
 • 7:05

  Kote - Hidi deklaratat pas ndeshjes

  Panorama
  2 views
 • 0:13

  Mosha për JLo është thjesht një numër! Diva muzikës pozon nudo dhe i lë të gjithë “pa frymë”

  Panorama
  89 views
 • 0:25

  Reagimi i Dovedan

  Panorama
  203 views
 • 0:13

  Rasti i Bylisit ne fund

  Panorama
  217 views
 • 0:59

  Nervozizëm në Korçë

  Panorama
  202 views
 • 0:29

  Goli i Idrizajt

  Panorama
  397 views
 • 0:9

  Hidi i mohon golin Marës

  Panorama
  175 views
 • 0:55

  Në rrugë pa maska dhe lëvizje pa leje pas orës 10:00, Policia nuk fal qytetarët që shkelën masat anti-Covid

  Panorama
  8 views
 • 0:12

  Rasti i Cares

  Panorama
  266 views
 • 0:41

  Goli i Okebugu

  Panorama
  596 views
 • 2:56

  Absurde! Hoqi maskën për të pirë cigare, policia shoqëron në komisariat qytetarin

  JOQ Albania
  215 views