Merr me vete tigrin në një qendër tregtare, ndëshkimi për punëtorin e cirkut |VIDEO

NOA
0 views
Published on Mar 17, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:38

  Goli i Manajt me Barcelonën B

  Panorama
  93 views
 • 0:17

  Futbollisti i Arsenalit aksident me makinë

  Panorama
  188 views
 • 3:47

  “Faleminderit që luajte futboll“, dëshira e Maradonës për shkrimin në pllakën e varrit 15 vite më parë

  JOQ Albania
  28 views
 • 6:40

  “Ditët më të çmendura të jetës time” / Rama kujton tërmetin e 26 nëntorit: Nuk mbaja mend as datat! I kam çuar sms disa...

  Panorama
  171 views
 • 0:57

  Qytetarja gjobitet se ishte me partnerin pa maskë në makinë: Po në krevat si i bëhet?!

  JOQ Albania
  671 views
 • 2:17

  Terbohet Vidal

  Panorama
  594 views
 • 0:11

  cungu i deshperuar pas humbjes me kukesin

  Panorama
  136 views
 • 0:25

  shehu faull ndaj ibraimit

  Panorama
  129 views
 • 0:07

  rasti i humbur nga mazrekaj

  Panorama
  150 views
 • 0:15

  Rumunia shkoi të zmadhonte gjoksin por iu infektua, reagon klinika KEIT: Shkoi me pushime, nuk erdhi për vizitë

  JOQ Albania
  8 views
 • 0:16

  Kartoni i kuq i Isaevskit

  Panorama
  349 views
 • 0:15

  Rumunia shkoi të zmadhonte gjoksin por iu infektua, reagon klinika KEIT: Shkoi me pushime, nuk erdhi për vizitë

  JOQ Albania
  3 views
 • 0:15

  Shqipja në telashe, dikush po përpiqet që t’i vjedhë... Paralajmërimi i 28-vjeçares: Do ju hedh në gjyq të gjithëve dhe do ma paguani me lekë në dorë!

  Panorama
  119 views
 • 0:9

  xhixha rast i humbur

  Panorama
  3 views