Shkatërrohet bandë shqiptare në Itali, merrej me trafik kokaine dhe heroine

NOA
0 views
Published on Mar 16, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:25

  Traversa

  Panorama
  6 views
 • 0:50

  Përleshje mes vajzash në rrugë, shkulen nga flokët mes tyre

  NOA
  54 views
 • 0:47

  Tifozet ne kor

  Panorama
  858 views
 • 1:01

  forest gol skocia 4-0

  Panorama
  117 views
 • 1:26

  forest gol skocia 3-0

  Panorama
  157 views
 • 0:27

  uzuni rast

  Panorama
  125 views
 • 1:47

  penalltia per skocine

  Panorama
  667 views
 • 1:38

  Kartoni i kuq i Mavrajt

  Panorama
  17 views
 • 1:46

  Mavraj kartoni i kuq

  Panorama
  888 views
 • 0:48

  Manjaku i autobusit ngacmon shqiptaren, ajo ja kthen rëndë: Ti pres...

  NOA
  387 views
 • 1:07

  gol frejser 1-0

  Panorama
  1.8K views
 • 0:25

  Rasti i Uzunit

  Panorama
  459 views
 • 0:57

  "Plas" mes konkurrentit dhe shef Renatos, situata jashtë kontrollit për një karkalec

  NOA
  250 views
 • 0:31

  Rashica e tundë rrjetën e Maltës

  InfoKosova
  44 views
 • 0:51

  rashica gol

  Panorama
  291 views