Meta- Ahmeti: Intensifikim marrëdhënieve Shqipëri- Kosovë

NOA
0 views
Published on Mar 16, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:24

  E goditi me grusht në mes të lokalit/ Reagon i moshuari: Mc Gregor, një kafshë me para

  JOQ Albania
  154 views
 • 0:10

  Deputeti shqiptar parkon makinën pranë lumit Erzen dhe nis ta lajë me leckë

  JOQ Albania
  2.3K views
 • 0:05

  Alp Navruz

  InfoKosova
  1 views
 • 0:21

  Shqiptari kapet në Itali me kokainë në makinë, i gjenden dhe 30 mijë euro

  NOA
  58 views
 • 0:9

  Ndahen Fero dhe Arbenita? Ky është detaji që mendohet se ishte shkaku i përçarjes

  JOQ Albania
  7.3K views
 • 0:27

  Paulo Dibala

  Panorama
  2.8K views
 • 0:05

  Bezi del nga rruga ne Kukes dhe merr para cdo gje qe gjen

  JOQ Albania
  7.2K views
 • 3:51

  Rooneyn e lë mendja, bën gjestin e shëmtuar në ndeshjen ndaj New York-ut

  JOQ Albania
  761 views
 • 0:04

  Benzi përfundon mbi trotuar, dhe merr para gjithçka gjen

  NOA
  445 views
 • 2:32

  Rama jep lajmin e mirë: Javën e ardhshme nis rindërtimi i rrugës së Thethit

  NOA
  35 views
 • 0:58

  Biologët po i ekzaminojnë, më shumë se 11,000 shpendë të ngordhura bien nga qielli

  JOQ Albania
  61 views
 • 1:27

  U filmuan duke rrahur keq një 62-vjeçar në spital, arrestohen dy policët

  JOQ Albania
  106 views
 • 1:01

  Njihuni me burrin që e ndjek mbrapa një ‘ushtri’ prej 5000 rosakësh

  JOQ Albania
  435 views
 • 0:30

  Roma prezanton goditjen e merkatos, ndërgjegjësohet edhe për Bleona Matën

  JOQ Albania
  344 views