Reagimi prekës i qenit kur bashkohet me të zonjën |VIDEO

NOA
0 views
Published on Mar 15, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:33

  Kamera e sigurisë kapi ‘fantazmën’ që u largua pasi i ra ziles

  InfoKosova
  3 views
 • 0:41

  E la vajzën ta shtyp butonin e dyerve elektrike të garazhit, ato “ia marrin me vete” dyvjeçaren

  InfoKosova
  13 views
 • 8:35

  enver hoxha 1984

  Albanian Free Press
  4 views
 • 0:22

  Zjarr tek banesat e Royallit në Prishtinë

  Gazeta Flash24
  2 views
 • 0:03

  Aurelës i bie bluza dhe i dalin gjinjtë e bëshëm (FOTO-VIDEO)

  NOA
  1.1K views
 • 0:05

  Mediat italiane publikojnë pamjet: Erjona Sulejmani e zhveshur në…

  SHQIPERIA IME
  827 views
 • 0:05

  Mediat italiane publikojnë pamjet: Erjona Sulejmani e zhveshur në…

  SHQIPERIA IME
  952 views
 • 0:50

  Pamje të rënda/ Makina e policisë përplas qytetaren në Paskuqan

  Jeta osh qef
  12.1K views
 • 0:35

  Luana për herë të parë mbetet pa fjalë, ja çfarë ka bërë nje fans për të

  InfoKosova
  48 views
 • 0:04

  Protestojnë zjarrfikësit

  Jeta osh qef
  52 views
 • 0:11

  Kjo video është bërë virale në rrjetet sociale, do ta ‘mbani barkun’ nga e qeshura

  SHQIPERIA IME
  6.4K views
 • 0:57

  Udhëheqësi çeçen befason “Schwarzenegerin e vogël”, i bën dhuratë një veturë Mercedes

  SHQIPERIA IME
  310 views
 • 0:39

  Prej dy vitesh, punonjësit e muzeut e kalojnë kohën duke larguar macet

  NOA
  24 views
 • 0:07

  Rusja e zhveshur provon të kërcejë në liqen, por e pëson keq

  Gazeta Flash24
  61 views
 • 0:07

  Rusja e zhveshur provon të kërcejë në liqen, por e pëson si mos më keq

  SHQIPERIA IME
  5.8K views