Bllokohet kokainë në portin e Durrësit, në pranga një person |FOTO |VIDEO

NOA
0 views
Published on Mar 11, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:31

  Vendi 'vlon' nga infektimet me Covid, ndërkohë miqtë e Edi Ramës organizojnë festa dhe ia marrin valles!

  JOQ Albania
  58 views
 • 0:10

  Trejsi Sejdini në një lidhje me Don Xhonin? Ja postimet e modeles që ngritën edhe më shumë dyshimet

  Panorama
  0 views
 • 0:10

  Morata i dedikon golin Vrionit

  Panorama
  566 views
 • 2:04

  Lojtarte e Gimansias te perlotur

  Panorama
  119 views
 • 1:00

  Me veshjen me motive shqiptare dhe duke kërcyer vallen e Rugovës, ky është urimi i Rita Orës për shqiptarët

  Panorama
  62 views
 • 0:11

  Pamje nga aksidenti/ ‘Volkswagen’ përplaset në shëtitoren e Lugomares, plagoset drejtuesja e makinës

  Panorama
  104 views
 • 0:44

  Majk Tajson rikthehet ne ring

  Panorama
  1.4K views
 • 0:14

  Gafa e portierit te Realit Tibo Kurtua ne kampionat

  Panorama
  248 views
 • 0:11

  Mario Vrushaj driblon 4 lojtare te Arisit

  Panorama
  1.7K views
 • 0:11

  Bebe Rexha dhe shqiptarët në Amerikë dhurojnë spektakël, pushtojnë rrugën me makina dhe flamuj kuqezi

  JOQ Albania
  12 views
 • 0:11

  Bebe Rexha dhe shqiptarët në Amerikë dhurojnë spektakël, pushtojnë rrugën me makina dhe flamuj kuqezi

  JOQ Albania
  13.8K views
 • 0:46

  Bebe Rexha

  News31
  574 views
 • 0:30

  Goli i Bekim Balajt

  Panorama
  1.2K views
 • 0:17

  Goli i Indrit Tucit

  Panorama
  169 views
 • 0:30

  ANCELOTI

  Panorama
  381 views