Vdekja e shqiptarit, policia në Angli në kërkim të “djalit me biçikletë”

NOA
0 views
Published on Mar 10, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:34

  Demografia, “bombë” me sahat - Plakja e popullsisë solli dorëheqjen e qeverisë në Finlandë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:24

  BE gjobit përsëri Google - Do paguajë $1.7 mld për bllokimin e reklamuesve në rrjet 

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:24

  Financat e universiteteve -MASR , urdhër për të raportuar cdo muaj brenda datës 15

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:24

  Fermerët derdhin prodhimin - Rrapaj: Tre alternativat që zgjidhin ngërçin

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:30

  Gjyqtari i Tiranës në Apel -U konfimua në KPK, Komisioneri Publik kërkon shkarkimin e Astrit Faqollit

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:36

  Gazi në protestë, PD nxjerr pamjet: Padi ndaj ministrit Lleshaj dhe efektivëve të policisë

  NOA
  10 views
 • 1:36

  Gazi ne proteste, video qe PD ka cuar ne prokurori

  Panorama
  31 views
 • 0:14

  Vangjush Dako: Unë kam qenë me pesa por jam bërë Kryetar Bashkie

  JOQ Albania
  343 views
 • 1:31

  Protesta në Lushnje/ Fermerët derdhin qumështin nën këmbët e policëve

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:19

  10 vjet në NATO, mesazhi i ambasadës së SHBA me anë të një video

  NOA
  30 views
 • 1:35

  fermeret

  Panorama
  105 views
 • 0:46

  “Ma hoqe trurin”, i ftuari nuk përmbahet, puth në buzë gazetaren

  InfoKosova
  219 views
 • 1:35

  Fermerët e Lushnjes bllokojnë rrugën, derdhin prodhimet e tyre në autostradë

  NOA
  44 views
 • 1:12

  Babi vë të flejë vajzën kështu, videoja bëhet hit

  NOA
  82 views