Gjarpri gëlltit një krokodil gjigant pas 5 orë beteje

NOA
0 views
Published on Mar 10, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:41

  Shkatërrimi i bandës me 20 të arrestuar në Itali, dalin emrat e shqiptarëve

  NOA
  0 views
 • 2:10

  Superpagat e Avokaturës së Shtetit – Manja: Shqipëria humbet gjyqet

  Scan Televizion
  0 views
 • 3:10

  “Lëri lodrat sot u bërë me nuse”, djali 10-vjeçar martohet me vajzën vetëm 8-vjeçe

  Jeta osh qef
  35 views
 • 2:05

  Kush fshihet pas koncesioneve? - Braçe: Duam transparencë, kujdes kontratat që skadojnë

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:40

  Ekspertiza hidrokarbure, pa licencë - Liberalizimi i tregut, Beqaj: Cenohet siguria kombëtare

  Scan Televizion
  0 views
 • 1:10

  Banorët i vënë flakën demit gjatë një festivali në Spanjë, kafsha e gjorë vrapon e tmerruar

  Jeta osh qef
  22 views
 • 0:41

  Me fytyrë në beton, ky është momenti kur priftit i shpëton foshnja nga duart gjatë pagëzimit

  Jeta osh qef
  143 views
 • 1:19

  BB, kushte për kredinë e digave: “Miratoni fondin shtesë që të lëvrojmë 12 mln euro”

  Scan Televizion
  0 views
 • 2:30

  807 mld lekë koncesione, Ahmetaj: Aeroportet dhe disa rrugë do t’i paguajnë qytetarët

  Scan Televizion
  1 views
 • 1:39

  200 mln lekë për leximin – Ymeri: Varfërimi i dijes sjell kosto për shoqërinë

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:30

  U ftof koha

  InfoKosova
  4 views
 • 0:33

  Hafizi-Balaj

  Panorama
  1.3K views
 • 0:13

  Arbër Zeneli e kompleton het-trikun me një tjetër super gol

  SHQIPERIA IME
  1.1K views
 • 0:11

  Gol tjetër/Super Rrahmani, Kosova po "shakterron" Azerbajxhanin

  SHQIPERIA IME
  497 views
 • 0:17

  Zeneli i mrekullueshëm, shënon edhe golin e dytë për Kosovën

  SHQIPERIA IME
  1.1K views