Rrëzohet pema në Tiranë, plagoset punonjësja e pastrimit |VIDEO

NOA
0 views
Published on Mar 10, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:08

  Uli icik breket, futja nje cik

  VIDEOS
  3.8K views
 • 1:05

  Flakët shkrumbojnë tërësisht Benz-in në Shkozet

  Panorama
  18 views
 • 0:33

  Ra në kontakt me telat e energjisë, helikopteri rrëzohet në det

  NOA
  67 views
 • 1:45

  E pabesueshme, çiklisti kap shpejtësinë 280 kilometër në orë

  NOA
  36 views
 • 0:28

  Flakët shkrumbojnë tërësisht Benz-in në Shkozet

  Panorama
  35 views
 • 0:22

  Termet Peci: Nuk e them per pordhe

  Panorama
  795 views
 • 0:33

  Πτώση ελικοπτέρου στη θάλασσα ανάμεσα Γαλατά και Πόρο

  VIDEOS
  573 views
 • 1:02

  Megagrabitja në Rinas, del video ku ndodhej Daja” nga Peja

  NOA
  114 views
 • 0:46

  Djali qellohet me grushte

  JOQ Albania
  35.8K views
 • 1:02

  Dalin pamjet/ E implikuan në grabitjen e Rinasit, “Daja” po drekonte me miqtë në Spitallë kur u vodhën milionat

  JOQ Albania
  10 views
 • 0:40

  1600 policë në aksion anti-kanabis, zbulohen dy parcela në Krujë dhe Vlorë

  NOA
  35 views
 • 0:21

  Golat e Sadikut ne stervitje

  Panorama
  961 views
 • 2:03

  Shihni këtë video dhe nuk do qani më kur të prisni qepë

  NOA
  50 views
 • 1:02

  Shfaqje mizore! Demi bie përtokë nga lodhja |Pamjet e rënda

  NOA
  176 views