Kënga e re e Bleros e huazuar

NOA
0 views
Published on Mar 9, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:46

  Mavraj - Hygerta Sako

  Panorama
  21 views
 • 0:40

  Bëhet horë/ Shikon filma për të rritur në bibliotekë, por harron t’i vendosë dëgjueset mirë

  InfoKosova
  7 views
 • 0:25

  Traversa

  Panorama
  108 views
 • 0:50

  Përleshje mes vajzash në rrugë, shkulen nga flokët mes tyre

  NOA
  136 views
 • 0:47

  Tifozet ne kor

  Panorama
  1.7K views
 • 1:01

  forest gol skocia 4-0

  Panorama
  378 views
 • 1:26

  forest gol skocia 3-0

  Panorama
  314 views
 • 0:27

  uzuni rast

  Panorama
  270 views
 • 1:47

  penalltia per skocine

  Panorama
  911 views
 • 1:38

  Kartoni i kuq i Mavrajt

  Panorama
  22 views
 • 1:46

  Mavraj kartoni i kuq

  Panorama
  1.1K views
 • 0:48

  Manjaku i autobusit ngacmon shqiptaren, ajo ja kthen rëndë: Ti pres...

  NOA
  450 views
 • 1:07

  gol frejser 1-0

  Panorama
  2.0K views
 • 0:25

  Rasti i Uzunit

  Panorama
  536 views
 • 0:57

  "Plas" mes konkurrentit dhe shef Renatos, situata jashtë kontrollit për një karkalec

  NOA
  275 views