Strip për 8 Mars në Tiranë 5

NOA
0 views
Published on Mar 9, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:46

  Djali qellohet me grushte

  JOQ Albania
  2 views
 • 1:02

  Dalin pamjet/ E implikuan në grabitjen e Rinasit, “Daja” po drekonte me miqtë në Spitallë kur u vodhën milionat

  JOQ Albania
  1 views
 • 0:40

  1600 policë në aksion anti-kanabis, zbulohen dy parcela në Krujë dhe Vlorë

  NOA
  24 views
 • 0:21

  Golat e Sadikut ne stervitje

  Panorama
  711 views
 • 2:03

  Shihni këtë video dhe nuk do qani më kur të prisni qepë

  NOA
  43 views
 • 1:02

  Shfaqje mizore! Demi bie përtokë nga lodhja |Pamjet e rënda

  NOA
  142 views
 • 0:23

  Ky është qeni më ‘moskokëçarës’ që mund të keni parë ndonjëherë

  JOQ Albania
  159 views
 • 0:11

  Po bëhej gati për darkën, gruaja gjen bretkosën e gjallë tek sallata

  JOQ Albania
  33 views
 • 0:53

  Basha publikon videon: Rama me një grusht biznesmenësh grabitqarë po plaçkit vendin

  NOA
  11 views
 • 1:59

  Ambasada e SHBA publikon videon, si do funksionojë SPAK: Në hetim “të paprekshmit” e Shqipërisë

  NOA
  38 views
 • 0:15

  Penalltia e Vrionit

  Panorama
  557 views
 • 1:38

  Prapaskenat/ Mihali duke nënqeshur në sallën e gjyqit, avokati i tij estradë e gjallë

  JOQ Albania
  9.7K views
 • 0:16

  Muriqi gol

  Panorama
  2.4K views
 • 1:00

  Nominimet e FIFA-s per golin me te bukur te vitit

  JOQ Albania
  2.2K views