Kaos në autostradë, një grua kërcen e zhveshur mbi kamion |FOTO |VIDEO

NOA
0 views
Published on Mar 8, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:11

  cungu i deshperuar pas humbjes me kukesin

  Panorama
  73 views
 • 0:25

  shehu faull ndaj ibraimit

  Panorama
  74 views
 • 0:07

  rasti i humbur nga mazrekaj

  Panorama
  97 views
 • 0:15

  Rumunia shkoi të zmadhonte gjoksin por iu infektua, reagon klinika KEIT: Shkoi me pushime, nuk erdhi për vizitë

  JOQ Albania
  3 views
 • 0:16

  Kartoni i kuq i Isaevskit

  Panorama
  268 views
 • 0:15

  Rumunia shkoi të zmadhonte gjoksin por iu infektua, reagon klinika KEIT: Shkoi me pushime, nuk erdhi për vizitë

  JOQ Albania
  0 views
 • 0:15

  Shqipja në telashe, dikush po përpiqet që t’i vjedhë... Paralajmërimi i 28-vjeçares: Do ju hedh në gjyq të gjithëve dhe do ma paguani me lekë në dorë!

  Panorama
  51 views
 • 0:9

  xhixha rast i humbur

  Panorama
  3 views
 • 0:16

  aksion i gjate i lacit

  Panorama
  120 views
 • 0:11

  Rasti i Vllaznisë

  Panorama
  225 views
 • 0:32

  hapet sistemi vadites ne elbasan arena ne mes te ndeshjes

  Panorama
  104 views
 • 0:03

  ibraimi i dedikon golin trajnerit Gega

  Panorama
  1.0K views
 • 0:18

  agim ibraimi gol ndaj Lac

  Panorama
  783 views
 • 0:30

  Supergoli i Hebajt me roveshatë

  Panorama
  662 views