Hyn dhe vjedh në lokal, ja si ja lehtëson punën policisë për ta kapur |VIDEO

NOA
0 views
Published on Mar 4, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:36

  Ekonomia në vitet e krizës - Rritje të lartë vetëm për shërbimet call center

  Scan Televizion
  0 views
 • 3:01

  Dekretimi i ministrave të rinj -Argument, të ftuarit diskutuan aktualitetin politik në vend

  Scan Televizion
  0 views
 • 0:9

  mimoza me shoqe

  InfoKosova
  75 views
 • 2:52

  “Të punosh një jetë dhe të mos marrësh atë që të takon”, Rama sjell historinë e gruas që gjeti zgjidhje

  NOA
  31 views
 • 0:20

  Goli i Cikalleshit

  SHQIPERIA IME
  472 views
 • 0:20

  Cikalleshi Gol

  Panorama
  4.0K views
 • 0:14

  Cikalleshi gol

  Panorama
  29 views
 • 0:17

  Cikalleshi gol

  Panorama
  17 views
 • 1:28

  Qeni shqiptar nuk u bindet Vuçiçit dhe Putinit

  TetovaPress
  44 views
 • 0:40

  Ronaldo mbi piste

  Panorama
  343 views
 • 0:10

  rast

  Panorama
  381 views
 • 0:12

  Kamara

  Panorama
  269 views
 • 1:39

  Aplikimet për karta identiteti, Veliaj: Shtojmë sportelet për të shmangur radhët

  Scan Televizion
  6 views
 • 1:50

  “Tërhiqni ligjet e Censurës” -7 organizata, kërkesë Ramës: Cenojnë demokracinë, hap pas për integrimin

  Scan Televizion
  0 views