Me ndihmën e Adele, fansja i propozon të dashurit për martesë |VIDEO

NOA
0 views
Published on Mar 2, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:9

  TRASHI ASIST NE KUVAJT

  Panorama
  210 views
 • 0:34

  Aksidenti i rëndë i merr jetën të riut shqiptar/ 22-vjeçari humb kontrollin e makinës dhe përplaset me pemën

  Panorama
  25 views
 • 0:10

  Tërbohet Arjoni i Për’puthen/ Nën ritme të nxehta mes femrave që i bëjnë twerk

  JOQ Albania
  29.0K views
 • 0:12

  Vesel Limaj, goli i katert i ndeshjes ndaj Vllaznise

  Panorama
  591 views
 • 0:17

  Ibra ben trajnerin te Milani

  Panorama
  623 views
 • 0:03

  vesel limaj pretendon penallti

  Panorama
  525 views
 • 0:05

  goli i dyte i Vllaznise nga Ardit Hoxhaj

  Panorama
  80 views
 • 0:08

  Rasti i humbur nga Idrizaj

  Panorama
  644 views
 • 0:13

  goli i trete i kukesit ndaj vllaznise, eze

  Panorama
  641 views
 • 0:05

  Goli i kater i Partizanit

  Panorama
  962 views
 • 0:12

  Goli i Solomon

  Panorama
  238 views
 • 0:05

  Pritja e Dajsinanit

  Panorama
  474 views
 • 0:12

  rast i rrezikshem i vllaznise

  Panorama
  250 views
 • 0:34

  ibraimi kerkon zevendesim

  Panorama
  135 views