Gazetarja shpërthen në lot: Jam zhveshur kudo në internet |VIDEO

NOA
0 views
Published on Mar 2, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:25

  Traversa

  Panorama
  0 views
 • 0:50

  Përleshje mes vajzash në rrugë, shkulen nga flokët mes tyre

  NOA
  1 views
 • 0:47

  Tifozet ne kor

  Panorama
  237 views
 • 1:01

  forest gol skocia 4-0

  Panorama
  53 views
 • 1:26

  forest gol skocia 3-0

  Panorama
  119 views
 • 0:27

  uzuni rast

  Panorama
  97 views
 • 1:47

  penalltia per skocine

  Panorama
  617 views
 • 1:38

  Kartoni i kuq i Mavrajt

  Panorama
  14 views
 • 1:46

  Mavraj kartoni i kuq

  Panorama
  851 views
 • 0:48

  Manjaku i autobusit ngacmon shqiptaren, ajo ja kthen rëndë: Ti pres...

  NOA
  357 views
 • 1:07

  gol frejser 1-0

  Panorama
  1.7K views
 • 0:25

  Rasti i Uzunit

  Panorama
  444 views
 • 0:57

  "Plas" mes konkurrentit dhe shef Renatos, situata jashtë kontrollit për një karkalec

  NOA
  239 views
 • 0:31

  Rashica e tundë rrjetën e Maltës

  InfoKosova
  44 views
 • 0:51

  rashica gol

  Panorama
  286 views