Shkel semaforin dhe gjobitet qytetari

NOA
0 views
Published on Mar 1, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:35

  Agron Llakaj: Në parlament gjen halabakllëkun më të madh

  NOA
  0 views
 • 0:25

  Enis Bardhi realizon gol përrallor në Ligën e Kombeve

  Gazeta Flash24
  10 views
 • 0:32

  Nuk keni parë si ky supergol! Lojtari shqiptar realizon ‘çmendurinë’ e vitit

  SHQIPERIA IME
  437 views
 • 0:34

  Tifozat Kuq e Zi

  Panorama
  2 views
 • 1:08

  hebaj goli i dyte

  Panorama
  1.1K views
 • 1:21

  gol hebaj penallti

  Panorama
  459 views
 • 0:14

  Mori makinën me shokët, 15-vjeçari shqiptar humb jetën në Greqi

  Jeta osh qef
  208 views
 • 0:15

  Motra e Afërdita Dreshaj dhe modelja e njohur "ndezin" Instagramin me kërcimin e tyre

  Jeta osh qef
  586 views
 • 0:18

  Goli i Maltes

  Panorama
  190 views
 • 0:05

  Baby G

  Gazeta Flash24
  5 views
 • 0:05

  Reagon Baby G pasi u tha se u prangos dhe përfundoi në psikiatri

  Gazeta Flash24
  0 views
 • 0:51

  shefiti gol

  Panorama
  1.0K views
 • 0:30

  Morata

  Panorama
  5 views
 • 0:30

  Morata

  Panorama
  130 views
 • 1:20

  Mamaja shokohet kur dëgjon telefonatën e Santa Claus me të bijën 2-vjeçare

  Jeta osh qef
  645 views