Zv.ministri Petro Koçi, takim me nxënësit e gjimnazit “Havzi Nela”, Kukës

NOA
0 views
Published on Feb 25, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:00

  Masat anti-Covid/ 729 qytetarë ndëshkohen me gjobë

  Panorama
  0 views
 • 0:21

  Mezi ecte dhe përshëndeti me dorë, fqinji i Maradonës publikon pamjet e fundit të legjendës

  JOQ Albania
  118 views
 • 0:11

  “Ushqim i shpirtit”- Elita Rudi publikon videon e ëmbël krah djalit të vogël

  Panorama
  1 views
 • 3:29

  Deputeti i Preshevës acaron Parlamentin serb, vendos flamurin shqiptar në foltoren e tij

  JOQ Albania
  119 views
 • 0:17

  perplasja e rrezikshme e lojtarit te moldes

  Panorama
  553 views
 • 0:13

  “Më duhet të qëndroj e fortë që...”- Adrola Dushi i bën dedikimin e ëmbël të birit në 7-vjetorin e lindjes dhe zbulon pamjet nga festa që i organizoi

  Panorama
  94 views
 • 0:21

  Tifozet per Maradonen

  Panorama
  1.4K views
 • 0:29

  Tifozët perkulen para arkivolit të Maradonës

  Panorama
  381 views
 • 0:12

  Goli i Lile

  Panorama
  115 views
 • 0:22

  Goli i Kastijeho

  Panorama
  241 views
 • 0:12

  Qendra e Tiranës si kantier ndërtimi, pushtohet nga vinçat e kullave

  JOQ Albania
  109 views
 • 0:59

  Nuk mori paratë nga pronarët, punëtori prish shtëpinë që ndërtoi

  NOA
  435 views
 • 0:05

  Një grua i jep fund jetës tragjikisht, hidhet nga kati i dytë

  NOA
  8 views
 • 0:06

  Një grua i jep fund jetës tragjikisht, hidhet nga kati i dytë

  NOA
  10 views
 • 0:04

  Një grua i jep fund jetës tragjikisht, hidhet nga kati i dytë

  NOA
  20 views