Arrestohen 2 “skifterë” shqiptarë, vidhnin supermarkete

NOA
0 views
Published on Feb 18, 2016
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:11

  “Ushqim i shpirtit”- Elita Rudi publikon videon e ëmbël krah djalit të vogël

  Panorama
  0 views
 • 3:29

  Deputeti i Preshevës acaron Parlamentin serb, vendos flamurin shqiptar në foltoren e tij

  JOQ Albania
  87 views
 • 0:17

  perplasja e rrezikshme e lojtarit te moldes

  Panorama
  507 views
 • 0:13

  “Më duhet të qëndroj e fortë që...”- Adrola Dushi i bën dedikimin e ëmbël të birit në 7-vjetorin e lindjes dhe zbulon pamjet nga festa që i organizoi

  Panorama
  80 views
 • 0:21

  Tifozet per Maradonen

  Panorama
  1.4K views
 • 0:29

  Tifozët perkulen para arkivolit të Maradonës

  Panorama
  381 views
 • 0:12

  Goli i Lile

  Panorama
  115 views
 • 0:22

  Goli i Kastijeho

  Panorama
  241 views
 • 0:12

  Qendra e Tiranës si kantier ndërtimi, pushtohet nga vinçat e kullave

  JOQ Albania
  107 views
 • 0:59

  Nuk mori paratë nga pronarët, punëtori prish shtëpinë që ndërtoi

  NOA
  433 views
 • 0:05

  Një grua i jep fund jetës tragjikisht, hidhet nga kati i dytë

  NOA
  8 views
 • 0:06

  Një grua i jep fund jetës tragjikisht, hidhet nga kati i dytë

  NOA
  10 views
 • 0:04

  Një grua i jep fund jetës tragjikisht, hidhet nga kati i dytë

  NOA
  20 views
 • 10:51

  Ushqehet me bar dhe banane/ Shfaqet sozia e Moglit në jetën reale, djali jeton me kafshët

  JOQ Albania
  707 views
 • 0:38

  Goli i Manajt me Barcelonën B

  Panorama
  371 views