Motrat e pamartuara të mbretit Zog, në kërkim të burrave në SHBA

NOA
0 views
Published on Dec 28, 2015
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:22

  Shkendije Mujaj - veshje provokative

  InfoKosova
  0 views
 • 0:14

  Ndërhyrje horror

  Panorama
  0 views
 • 0:56

  Prifti qëllohet me thikë në mes të meshës, pamjet e rënda

  NOA
  60 views
 • 1:13

  Zihet me gruan, vjedh avionin privat dhe tenton ta vrasë duke e përplasur, vdes vetëm ai

  NOA
  56 views
 • 0:37

  Mësuesi i gjimnastikës bëhet “yll” interneti, videoja ku kërcen bashkë me 400 nxënësit “thyen” rrjetin

  JOQ Albania
  270 views
 • 0:45

  Rikthehet “Momo”, kjo është videoja në YouTube ku u shfaqet fëmijëve të vegjël

  JOQ Albania
  349 views
 • 0:18

  Emrat e 3 të arrestuarve për vrasjen e Jurgen Kurtit, shihni çfarë iu gjeti policia

  NOA
  243 views
 • 1:18

  Boksieri puth gazetaren në intervistë live ,kritikohet rëndë(

  SHQIPERIA IME
  792 views
 • 0:18

  Vrasja e Jurgen Kurtit, cfare iu gjet te arrestuarve

  Panorama
  330 views
 • 0:20

  Dosja e Tahirit transportohet me karrocë te Krimet e Rënda

  NOA
  321 views
 • 1:9

  A ban me foool ? Stupcat pas ndeshjes Kosov – Bullgari te shkrin se qeshuri

  InfoKosova
  8.8K views
 • 0:20

  Zhegrova - Halimi

  Panorama
  4.4K views
 • 4:15

  Pamjet e një atentati të dështuar në Shqipëri, ja si vishen killerat

  NOA
  1.7K views
 • 0:9

  Festa në dhomat e zhveshjes

  Panorama
  715 views
 • 1:18

  Boksieri puth në buzë gazetaren gjatë intervistës

  NOA
  3.4K views