Çiljeta publikon klipin e ri |VIDEO

NOA
0 views
Published on Dec 23, 2015
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:00

  65724956_842226716155901_3684783375316418560_n

  NOA
  7 views
 • 1:25

  Kukesi ne Oher

  Panorama
  243 views
 • 0:10

  Momente të tmerrshme, burri tenton të vetëvritet në gjyq

  NOA
  112 views
 • 0:20

  gol cinari 2-1

  Panorama
  616 views
 • 0:59

  gol mura 2-0

  Panorama
  335 views
 • 0:29

  Cinari gol jashte loje

  Panorama
  273 views
 • 0:23

  Asani kerkon penallti

  Panorama
  220 views
 • 1:00

  faull brenda zone

  Panorama
  206 views
 • 0:51

  gol mura 1-0

  Panorama
  299 views
 • 0:24

  Nerva

  Panorama
  257 views
 • 0:08

  Teuta Krasniqi nis pushimet me familjen, publikon pamjet e bukura

  InfoKosova
  50 views
 • 0:29

  Zidane nuk e ka humbur klasin, tani e tregon edhe kundër femrave

  InfoKosova
  11 views
 • 0:29

  Zidane nuk e ka humbur klasin, tani e tregon edhe kundër femrave

  JOQ Albania
  440 views
 • 0:36

  Goditet “perandoria” e kokainës dhe heroinës e shtrirë në 7 shtete. 42 në pranga. Kush është shkodrani i arrestuar si kreu i grupit

  Panorama
  578 views