Sherr masiv në Parlamentin e Ukrainës, goditet dhe Kryeministri |FOTO |VIDEO

NOA
0 views
Published on Dec 11, 2015
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 5:17

  “Rama ik!” Kryeministri pritet me protestë në Londër

  NOA
  119 views
 • 0:08

  Ja si pritet Rama ne Londer

  Panorama
  2.2K views
 • 0:20

  Aktivizoi pa dashje filtrat, politikani transmeton direkt në Facebook me mustaqe e veshë prej maceje

  JOQ Albania
  17 views
 • 0:25

  E paskemi ditur gabim, kjo është “hilja” e qërimit të hudhrës që po “çmend” rrjetin

  JOQ Albania
  69 views
 • 0:18

  Shi i rrëmbyer në Kosovë, uji merr përpara një person

  NOA
  73 views
 • 0:07

  Futbollisti serb i thyen kemben talentit austriak

  Panorama
  824 views
 • 1:00

  Çfarë vetëbesimi që 11 vjeçe! Videoja e Jonidës 25 vite më parë vërteton teorinë e famshme

  InfoKosova
  16 views
 • 0:16

  Vasili publikon videon: Imoraliteti i Ramës, që mohonte përgjimet një muaj më parë

  NOA
  88 views
 • 0:47

  Zhytet në lumë i lidhur me zinxhirë, orë ankthi për iluzionistin e zhdukur

  NOA
  180 views
 • 0:04

  -E dogja fare-- Oriola e djeg fare sfilatën e Guess në Itali

  InfoKosova
  13 views
 • 0:14

  -E dogja fare-- Oriola e djeg fare sfilatën e Guess në Itali

  InfoKosova
  18 views
 • 0:9

  -E dogja fare-- Oriola e djeg fare sfilatën e Guess në Itali

  InfoKosova
  37 views
 • 0:04

  Nevina Manushi

  Panorama
  2.6K views
 • 0:46

  Can Yaman

  InfoKosova
  1 views
 • 0:12

  Meda i thotë gruas: Çka t’më thuash ti unë e bëj

  InfoKosova
  96 views