Rama te pika e grumbullimit në Kukës

NOA
0 views
Published on Dec 6, 2015
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:11

  Emocionuese: Momenti ku djaloshi sheh babain ushtar pas një viti

  InfoKosova
  0 views
 • 1:00

  Spineri

  InfoKosova
  2 views
 • 0:03

  leonorajakupi3

  InfoKosova
  12 views
 • 0:13

  leonorajakupi 2

  InfoKosova
  17 views
 • 0:15

  leonorajakupi 1

  InfoKosova
  30 views
 • 0:05

  nerafejzullahuofficial

  InfoKosova
  22 views
 • 0:28

  Arilena Ara Vera Grabocka

  InfoKosova
  25 views
 • 0:48

  Granit Xhaka dhe djaloshi me sindromën down

  Panorama
  770 views
 • 0:13

  IKMT shpërthen me 7 kg eksploziv, objektin 40 metër

  NOA
  114 views
 • 0:26

  Koreografi me tetris

  Panorama
  250 views
 • 0:08

  Vajzës së re i bie të fikët në mes të protestës

  JOQ Albania
  716 views
 • 0:16

  PD: Si po na pergjojne

  Panorama
  630 views
 • 0:9

  Pamjet/ Snajperistët "të ngulitur" mbi pallate kapin në "shënjestër" protestuesit, hedhin gurë nga tarraca e PD

  JOQ Albania
  3.9K views
 • 0:17

  Policët hedhin tymueset në xhami, gjesti i shëmtuar skandalizon qytetarët: Do ju vrasë Zoti!

  JOQ Albania
  429 views
 • 1:17

  Drejtori i AZM tregon takimin e fundit me biznesmenin

  Panorama
  105 views