Shpikja e fundit e japonezëve, telefoni që lahet me ujë dhe sapun

NOA
0 views
Published on Dec 3, 2015
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:25

  Qellonte me arme pa leje, arrestohet

  Panorama
  0 views
 • 0:40

  Kultivonte kanabis në tunelet e komunizmit, i gjendet kokainë dhe “çokollatë”, si u zbulua i riu në Tiranë

  NOA
  82 views
 • 0:40

  Kultivonte kanabis në ambiente të mbyllura, arrestohet 25-vjeccari, ja çfarë iu gjet në garazhet që kishin dalje në tunelet e komunizmit

  Panorama
  139 views
 • 0:11

  Në krahët e njeri-tjetrit, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj filmohen në pishinë

  NOA
  912 views
 • 0:36

  Albani dhe Miriami, prindër për herë të dytë

  NOA
  625 views
 • 8:33

  Dalin pamjet, momenti i ndalimit të ish-deputetit demokrat nga policia

  NOA
  339 views
 • 0:22

  Bukuroshja ruse Iryna Ivanova

  InfoKosova
  12 views
 • 0:58

  Shiu e merr krejtësisht autobusin në Serbi

  InfoKosova
  92 views
 • 0:12

  “Vallja e nuses” kënga më e re e Shyhretës dhe Engjëllushës

  InfoKosova
  55 views
 • 1:44

  Pergjimi 10

  Panorama
  334 views
 • 0:54

  Përgjimi 8. Mbledhja e ID-ve, qytetari-Imer Lalës: A të ja jap ato karta Shefkiut

  NOA
  47 views
 • 2:10

  Përgjimi 5 Nipi i Ymer Lales i shqetesuar per publikimin e videos me leke neper duar

  JOQ Albania
  1.1K views
 • 0:54

  Pergjimi 8

  Panorama
  24 views
 • 1:28

  Përgjimi 7

  Panorama
  525 views
 • 4:00

  Përgjimi 3 Saimir Tahiri falënderon shefin e policisë

  JOQ Albania
  3.5K views