Masakër për motive raciste në një shkollë në Suedi

NOA
0 views
Published on Oct 24, 2015
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  Elif Elmas kërcen me këngë shqiptare

  Panorama
  516 views
 • 0:59

  Donaldi 's'duron' më, merr në pyetje Granitin: E sheh Fifin si të dashur?

  JOQ Albania
  143 views
 • 0:23

  Një video e vjetër e Arjola Demirit bëhet virale në rrjet! Ja si duket aktorja para ndërhyrjeve estetike në fytyrë

  Panorama
  1.8K views
 • 0:59

  Donaldi dhe Graniti ndajnë me njëri-tjetrin eksperiencën nga lidhjet e fundit dashurore

  JOQ Albania
  4.9K views
 • 0:24

  Goli i Mustedanagic

  Panorama
  896 views
 • 0:31

  Goli i Jonuzit

  Panorama
  3.7K views
 • 0:17

  Goli i Skukes

  Panorama
  786 views
 • 0:15

  Goli i Aralica

  Panorama
  613 views
 • 0:59

  Penalltia dhe goli i Ibraimit

  Panorama
  496 views
 • 0:19

  Rasti i humbur nga Aralica

  Panorama
  233 views
 • 0:19

  Goli i Aralica

  Panorama
  894 views
 • 0:07

  Imami rrezikon autogolin

  Panorama
  168 views
 • 0:10

  Goli i Gjurgjevic

  Panorama
  1.2K views
 • 0:9

  Rasti i Aralica

  Panorama
  272 views
 • 0:22

  Rasti i Gjurgjevic

  Panorama
  248 views