Basha në PPE: Krimi dhe korrupsioni kanë kapur shtetin

NOA
0 views
Published on Oct 21, 2015
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:04

  Perplasja Taremi-Benaser

  Panorama
  253 views
 • 1:59

  Simeone largohet pa i shternguar doren Klop

  Panorama
  518 views
 • 0:08

  Goli i De Vrij

  Panorama
  93 views
 • 0:19

  Penalltia e Mesit

  Panorama
  150 views
 • 0:19

  Penalltia e Salah

  Panorama
  131 views
 • 0:27

  Goli i Luiz Diaz

  Panorama
  257 views
 • 0:15

  Goli i Mesit

  Panorama
  293 views
 • 0:22

  Goli i Vidal

  Panorama
  111 views
 • 0:15

  Goli i Mukiele

  Panorama
  82 views
 • 0:51

  "Jam e kënaqur që keni bërë vaksinën"/ Studentja-ministres Kushi: Fatkeqësisht, isha e detyruar!

  JOQ Albania
  145 views
 • 0:20

  Kartoni i kuq i Grizman

  Panorama
  234 views
 • 0:14

  Goli i Thill

  Panorama
  165 views
 • 0:17

  Goli i Vinicius

  Panorama
  56 views
 • 0:17

  Autogoli i Shakhtar

  Panorama
  85 views
 • 0:13

  Goli i Blind

  Panorama
  54 views