PD: Edi Rama, miliarda të tjera për ndërtuesin e tij, bën ofertën më të lartë, shpallet gjithmonë fitues

NOA
0 views
Published on Oct 20, 2015
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 1:32

  Momenti kur Broja largohet i dëmtuar nga fusha dhe duartrokitet nga tifozët

  Panorama
  8 views
 • 0:14

  Rasti i Brojes

  Panorama
  138 views
 • 0:52

  Goli i Brojës

  Panorama
  4.0K views
 • 0:21

  spektakli i Brojes

  Panorama
  5.3K views
 • 0:08

  Aksident i rëndë në Elbasan! Burrë e grua dergjen në mes të rrugës

  JOQ Albania
  258 views
 • 1:38

  Goli i Ramit

  Panorama
  440 views
 • 0:27

  Goli i Pedro Augusto

  Panorama
  840 views
 • 0:13

  Faulli ndaj Turkajt

  Panorama
  80 views
 • 0:08

  Rasti i Cyrbes

  Panorama
  59 views
 • 0:16

  Gjuajtja e Ajazit dhe grushtimi i Rexhepit

  Panorama
  80 views
 • 1:14

  Goli i Salah

  Panorama
  676 views
 • 0:07

  Asisti i Muhamed Salah

  Panorama
  1.3K views
 • 0:34

  Gjuajtja e Prodanit

  Panorama
  70 views
 • 0:20

  Goditja e Guindos

  Panorama
  61 views