Plaçkitje, armë dhe drogë, kapen 3 të dyshuar në Tiranë

NOA
0 views
Published on Oct 15, 2015
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:34

  Dueli Ngo-Ivanovic

  Panorama
  247 views
 • 0:49

  Penalltia e humbur nga Roma

  Panorama
  603 views
 • 0:12

  Goli i Ken

  Panorama
  1.5K views
 • 0:39

  Udhezimet per Aleksin

  Panorama
  68 views
 • 0:35

  Qirko shpeton porten nga Behiratce

  Panorama
  265 views
 • 0:14

  Goli i Limajt

  Panorama
  1.4K views
 • 0:18

  Rasti i Romës

  Panorama
  446 views
 • 0:25

  Goli i Totre

  Panorama
  765 views
 • 0:17

  Autogoli i Najdovskit

  Panorama
  549 views
 • 0:18

  Rasti i Viles

  Panorama
  140 views
 • 0:28

  Rasti i Xhixhes

  Panorama
  207 views
 • 0:16

  Goli i Ivanovic

  Panorama
  823 views
 • 0:28

  Goli I Xhixhes

  Panorama
  1.7K views
 • 1:26

  Momenti kur Reguilon i kërkon gjyqtarit të ndalojë ndeshjen

  Panorama
  2.1K views