PD: Ilir Beqaj, kampioni i korrupsionit, 22 muaj, 28 tendera për kompaninë e tij

NOA
0 views
Published on Oct 15, 2015
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 2:16

  Plumb dhe papagalli i vrarë/ Kërcënohet familja në Dhërmi, e moshuara: Kemi konflikt për pronat

  JOQ Albania
  25 views
 • 0:59

  "E paedukatë, super seksi dhe legen", pas sherrit për 'gishtat e mesit' Iliri pajtohet me Donaldin dhe Semin

  JOQ Albania
  180 views
 • 0:36

  Banore e re apo surprizë për Donald Veshajn? Bora Zemani hyn sonte në “Big Brother VIP”!

  Panorama
  158 views
 • 0:50

  Video e Olsi Rames

  Panorama
  793 views
 • 0:35

  “Mu vërsul sikur i kisha…” Iliri flet për Donaldin

  JOQ Albania
  352 views
 • 0:16

  Goli i Lufos

  Panorama
  750 views
 • 0:57

  Goli i dyte i Hamidit

  Panorama
  724 views
 • 0:57

  Goli i dyte Docit

  Panorama
  1.1K views
 • 1:07

  Goli i Hamidit

  Panorama
  1.2K views
 • 1:05

  Goli i Docit

  Panorama
  1.7K views
 • 3:04

  “Pyesja shokun nëse ajo po më shihte”/ Donald Veshaj rrëfen historinë e njohjes me Bora Zemanin! Aktori: Djalin e saj e dua shumë!

  Panorama
  151 views
 • 0:28

  Dy shqiptarë kapen me drogë në makinë, ja vendi ku e kishin fshehur

  Panorama
  222 views
 • 2:29

  Enkel Joti torturon pacientët me kancer! Shpërthen në lot e moshuara: S’vijnë mjekët të më takojnë

  JOQ Albania
  1.8K views
 • 2:29

  Pamje të tjera nga rrëmbimi i Jan Prengës/ Rrëmbyesit heqin maskat dhe ndërrojnë rrobat, kopshtari kujdeset për gjithçka

  JOQ Albania
  16.1K views
 • 0:43

  Vetingu në politikë/ Basha publikon videon: Pastrimi i politikës nga krimi e korrupsioni është interesi i të gjithë shqiptarëve

  Panorama
  67 views