PD, Ristani: Tahiri vazhdon të ndajë pushtetin me bandat, inkriminimi ka arritur kulmin

NOA
0 views
Published on Oct 7, 2015
null

COMMENTS

  Last Videos


 • 0:15

  Elif Elmas kërcen me këngë shqiptare

  Panorama
  0 views
 • 0:59

  Donaldi 's'duron' më, merr në pyetje Granitin: E sheh Fifin si të dashur?

  JOQ Albania
  132 views
 • 0:23

  Një video e vjetër e Arjola Demirit bëhet virale në rrjet! Ja si duket aktorja para ndërhyrjeve estetike në fytyrë

  Panorama
  1.6K views
 • 0:59

  Donaldi dhe Graniti ndajnë me njëri-tjetrin eksperiencën nga lidhjet e fundit dashurore

  JOQ Albania
  4.4K views
 • 0:24

  Goli i Mustedanagic

  Panorama
  878 views
 • 0:31

  Goli i Jonuzit

  Panorama
  3.6K views
 • 0:17

  Goli i Skukes

  Panorama
  777 views
 • 0:15

  Goli i Aralica

  Panorama
  604 views
 • 0:59

  Penalltia dhe goli i Ibraimit

  Panorama
  486 views
 • 0:19

  Rasti i humbur nga Aralica

  Panorama
  230 views
 • 0:19

  Goli i Aralica

  Panorama
  884 views
 • 0:07

  Imami rrezikon autogolin

  Panorama
  165 views
 • 0:10

  Goli i Gjurgjevic

  Panorama
  1.2K views
 • 0:9

  Rasti i Aralica

  Panorama
  270 views
 • 0:22

  Rasti i Gjurgjevic

  Panorama
  245 views