Operacion antidrogë me 6 të arrestuar nga policia e Tiranës

NOA
0 views
Published on Oct 6, 2015
null

COMMENTS

    Last Videos


  • 0:15

    Elif Elmas kërcen me këngë shqiptare

    Panorama
    293 views
  • 0:59

    Donaldi 's'duron' më, merr në pyetje Granitin: E sheh Fifin si të dashur?

    JOQ Albania
    137 views
  • 0:23

    Një video e vjetër e Arjola Demirit bëhet virale në rrjet! Ja si duket aktorja para ndërhyrjeve estetike në fytyrë

    Panorama
    1.7K views
  • 0:59

    Donaldi dhe Graniti ndajnë me njëri-tjetrin eksperiencën nga lidhjet e fundit dashurore

    JOQ Albania
    4.7K views
  • 0:24

    Goli i Mustedanagic

    Panorama
    889 views
  • 0:31

    Goli i Jonuzit

    Panorama
    3.6K views
  • 0:17

    Goli i Skukes

    Panorama
    782 views
  • 0:15

    Goli i Aralica

    Panorama
    610 views
  • 0:59

    Penalltia dhe goli i Ibraimit

    Panorama
    490 views
  • 0:19

    Rasti i humbur nga Aralica

    Panorama
    232 views
  • 0:19

    Goli i Aralica

    Panorama
    890 views
  • 0:07

    Imami rrezikon autogolin

    Panorama
    167 views
  • 0:10

    Goli i Gjurgjevic

    Panorama
    1.2K views
  • 0:9

    Rasti i Aralica

    Panorama
    272 views
  • 0:22

    Rasti i Gjurgjevic

    Panorama
    247 views