Real Madrid C.F. - Albania

Latest Videos

 • 0:08

  VInicius JR

  2377 views Aug 18, 2018
 • 0:07

  Karim Benzema Goal - Real Madrid vs Atletico Madrid 1-1_ UEFA Super Cup 15_08_2018

  1265 views Aug 15, 2018
 • 0:24

  Vinícius Júnior three sombreros skill vs Paraguay HD

  1686 views Aug 14, 2018
 • 0:25

  views Aug 11, 2018
 • 0:25

  views Aug 11, 2018
 • 0:25

  views Aug 11, 2018
 • 0:15

  Fansi i Realit i brohoret Courtois me fjalën 'HalaMadrid', ja si reagon belgu

  1512 views Aug 8, 2018
 • 0:9

  Reali po përdor "Virtual Reality" për të rritur aftësitë e Odegaard

  606 views Aug 6, 2018
 • 1:02

  Asensio 'on fire', shënon përsëri ndaj Juves

  1202 views Aug 5, 2018
 • 0:23

  Vinicius e Asensio dhurojn spektakël ndaj Juves, shënohet goli i dytë

  2417 views Aug 5, 2018
 • 1:01

  Bale shënon gol spektakolar ndaj Juventusit

  2328 views Aug 5, 2018
 • 2:35

  Vinicius shënon gol fantastik në stërvitje me Realin

  3380 views Jul 19, 2018
 • 0:9

  Juventusi zyrtarisht jep sinjale për transferimin e Ronaldos

  1537 views Jul 8, 2018
 • 0:12

  A ishte ky momenti i prishjes së raporteve në mes Ronaldos dhe Perez

  1685 views Jul 5, 2018
 • 0:16

  Modric pyetet për largimin e Ronaldos, ja reagimi i tij

  3014 views Jul 5, 2018
 • 0:13

  Cristiano Ronaldu iu kërkon tofozëve të Iranit të qetësohet pasi ata kaluan natën duke kënduar para hotelit (VIDEO)

  1458 views Jun 25, 2018
 • 0:32

  Goli i Kroos ndaj Suedise

  1024 views Jun 23, 2018
 • 0:35

  Goli i Granit Xhakes ndaj Serbise

  266 views Jun 22, 2018
 • 0:30

  Super goli i Modric ndaj Argjentines

  691 views Jun 21, 2018
 • 0:38

  ISCO

  458 views Jun 20, 2018
 • 0:17

  Goli i Ronaldos kunder Marokut

  151 views Jun 20, 2018
 • 0:50

  Portugal

  446 views Jun 17, 2018
 • 1:08

  Ramos i tregoi De Geas si ta presë penalltinë e Ronaldos, por CR7 kishte tjetër plan

  2710 views Jun 17, 2018
 • 8:02

  Spanje Portugali

  3258 views Jun 16, 2018
 • 0:04

  Si qdoherë, edhe këtë radhë Marcelo tragon aftësitë e tij me top prej magjiku

  407 views Jun 16, 2018
 • 0:50

  Spanje - Portugali

  207 views Jun 16, 2018
 • 0:30

  Ronaldo nuk është normal, gol të çmendur ndaj Spanjës

  1806 views Jun 15, 2018
 • 0:29

  Nacho 'çmend' Rusinë me këtë gol të jashtëzakonshëm

  489 views Jun 15, 2018
 • 0:27

  Ronaldo i hatashëm, ska të ndalur, shënon përsëri ndaj Spanjës

  765 views Jun 15, 2018
 • 0:36

  Isco 'çmend' Rusinë, lanson një projektil ndaj Portgualisë

  574 views Jun 15, 2018
 • 0:29

  Goli i Ronaldos kunder Spanjes

  493 views Jun 15, 2018
 • 0:11

  Marcelo dhuron spektakël në stërvitje me kombëtaren

  1899 views Jun 13, 2018
 • 0:41

  Zidane shenon super gol

  1386 views Jun 13, 2018
 • 0:50

  Reklama e re e UEFA CHAMPIONS LEAGUE

  3362 views Jun 12, 2018
 • 0:12

  Cristiano Ronaldo *

  999 views Jun 11, 2018
 • 1:26

  Të “çmendur” pas Ronaldos, nuk e lejojn të stërvitet në Rusi

  1321 views Jun 11, 2018
 • 1:00

  Cristiano Ronaldo *

  538 views Jun 10, 2018
 • 3:05

  Si babai si i biri, djali i Ronaldos shënon dy super gola pas asistimeve nga CR7

  2165 views Jun 8, 2018
 • 0:40

  Reklama e Leo Messi, një nënçmim për futbollistët tjerë (VIDEO)

  1118 views Jun 6, 2018
 • 1:01

  Karim Benzema duke luajtur Futsal

  2063 views Jun 4, 2018
 • 1:14

  Modric e fton Neymarin te Reali, mësohet se çfarë i tha kroati yllit të PSG-së pas miqësores Brazil-Kroaci

  1337 views Jun 3, 2018
 • 0:18

  Reagimet e Zidane tek euro golat e Ronaldo dhe Bale (VIDEO)

  865 views Jun 3, 2018
 • 0:12

  Ronaldo dhe Perez

  2964 views May 30, 2018
 • 2:35

  Real Madrid vs Liverpool 3-1

  1402 views May 27, 2018
 • 0:9

  Salah Ramos

  5150 views May 27, 2018
 • 0:05

  Reagimi i Zidane pas golit të Gareth Bale

  1813 views May 26, 2018
 • 0:10

  Gareth Bale goal vs Real Madrid-Liverpool 2-1 UCL final -

  402 views May 26, 2018
 • 1:02

  I biri i Marcelos mahnite edhe nje here boten

  151 views May 26, 2018
 • 0:43

  Ronaldo godet fansin

  4084 views May 26, 2018
 • 0:48

  Koha kur Ramos e mbante në 'xhep' Salahin

  530 views May 25, 2018
 • 0:05

  Dua Lipa parashikon rezultatin e finalës

  904 views May 25, 2018
 • 4:29

  Disa nga driblimet me te mira nga Ronaldo

  1490 views May 24, 2018
 • 1:38

  Goli i Sergio Ramos kunder Atletico Madrid

  777 views May 24, 2018