Zjarr TV

Latest Videos

 • 2:25

  QEVERITË ITALIANE DHE MALTEZE MBYLLIN PORTET PËR EMIGRANTËT.mp4

  3 views Jun 11, 2018
 • 2:25

  Qeveritë italiane dhe malteze mbyllin portet për emigrantët

  11 views Jun 11, 2018
 • 4:38

  Policia ne fier

  48 views Jun 10, 2018
 • 1:48

  Sjellja e pahijshme e Ramush Haradinaj me gruan qe po fliste ne foltore!

  104 views Jun 10, 2018
 • 0:14

  Pershendetje per kryeministrin Edi Rama

  291 views Jun 9, 2018
 • 0:48

  Zhyty me kokë - Kur balta kthehet në argëtim!

  18 views Jun 8, 2018
 • 1:12

  Vrasja në "Don Bosko", ja momenti kur 31-vjeçari sapo ka qëlluar me pistoletë të renë

  41 views Jun 8, 2018
 • 1:12

  views Jun 8, 2018
 • 3:36

  NË SHQIPËRI FILLON SEZONI TURISTIK ME SHTETAS UKRAINAS.mp4

  57 views Jun 8, 2018
 • 1:59

  Policia gjoba furgonëve dhe autobusëve në autostradën Tiranë-Durrës! (Video)

  54 views Jun 8, 2018
 • 0:10

  Kur s'të lejn as të dhj**ësh rehat!

  215 views Jun 7, 2018
 • 2:20

  Nje fjalim domethënës nga një deputet i "Syriza"-s

  22 views Jun 7, 2018
 • 3:20

  berisha.mp4

  7 views Jun 7, 2018
 • 0:26

  Hakmarrje pas 20 vitesh, arrestohet porositësi i dy atentateve në Lezhë

  14 views Jun 7, 2018
 • 2:9

  Sherr mes Kryemadhit dhe Ballës në oborrin e Kuvendit

  16 views Jun 7, 2018
 • 1:51

  Hetimet për audio përgjimin, Basha tregon skenarin 24 orësh të manipulimit nga Rama

  4 views Jun 7, 2018
 • 0:10

  Shpeton nga nje super aksident!

  136 views Jun 7, 2018
 • 0:24

  Zjarr në dyert e një kishe në zonën e Unazës së Durrësit

  2 views Jun 6, 2018
 • 2:55

  Vrasja e biznesmenit në Vlorë: në kërkim dy autorët, arrestohen përkrahësit e tyre

  4 views Jun 6, 2018
 • 0:27

  Shoqata e policëve në lirim kërkon largimin e Fatmir Xhafajt

  5 views Jun 6, 2018
 • 0:58

  Platforma e bashkëqeverisjes, 10 mijë ankesa, 150 të ndëshkuar

  0 views Jun 6, 2018
 • 0:28

  vlora vrasja

  2 views Jun 6, 2018
 • 0:46

  Xhacka

  12 views Jun 5, 2018
 • 1:18

  VULLKANI FUEGO, SHKON NË 69 BILANCI I VIKTIMAVE

  18 views Jun 5, 2018
 • 1:18

  VULLKANI FUEGO, SHKON NË 69 BILANCI I VIKTIMAVE.mp4

  6 views Jun 5, 2018
 • 1:14

  MERKEL PRITI NETANYAHUN SË BASHKU KUNDËR IRANIT, POR JO PAKTIT BËRTHAMOR

  2 views Jun 5, 2018
 • 1:14

  MERKEL PRITI NETANYAHUN SË BASHKU KUNDËR IRANIT, POR JO PAKTIT BËRTHAMOR.mp4

  0 views Jun 5, 2018
 • 1:32

  CUTILLIO PROCESI NË KATANIA NUK ËSHTË DIREKT PËR ISH-MINISTRIN TAHIRI.mp4

  3 views Jun 5, 2018
 • 0:25

  Policia

  6 views Jun 5, 2018
 • 1:25

  LONDRA PËRGATITET PËR NJË SKENAR APOKALIPTIK PAS BREXIT

  74 views Jun 5, 2018
 • 3:02

  Lajme.mp4

  9 views Jun 4, 2018
 • 2:04

  MOCIONI I MOSBESIMIT, DEBATE NË PARLAMENTIN SPANJOLL

  283 views May 31, 2018
 • 3:52

  iken rAMA.mp4

  28 views May 31, 2018
 • 1:03

  Policia.mp4

  7 views May 31, 2018
 • 0:40

  Jepi jake - Çifti seks në ballkonin e hotelit

  4003 views May 31, 2018
 • 1:28

  BELGJIKË, AUTORI I SULMIT KISHTE VRARË NJË PERSON MË PËRPARA

  92 views May 30, 2018
 • 2:05

  SHBA, PËRMBYTJET SHKATËRROJNË QYTETIN

  90 views May 30, 2018
 • 1:03

  Komision.mp4

  10 views May 30, 2018
 • 1:10

  Lame.mp4

  7 views May 30, 2018
 • 1:18

  OPOZITA NIS CIKLIN E PROTESTAVE KUNDËR XHAFËS DHE RAMËS.mp4

  6 views May 30, 2018
 • 2:15

  BASHA VIZITON MINATORIN NË SPITAL MAFIA E KROMIT KA MARRË PENG QEVERINË RAMA.mp4

  8 views May 30, 2018
 • 0:53

  Policia grushta

  193 views May 30, 2018
 • 2:55

  Horoskopi - 30 Maj 2018

  25 views May 30, 2018
 • 2:03

  TENSION POLITIK NË ITALI

  55 views May 30, 2018
 • 1:10

  Vetëvrasja e 47-vjeçarit, e bija E dhunuan se m'i tregoi të gjitha.mp4

  39 views May 29, 2018
 • 1:30

  SHBA DHE KOREJA E VERIUT RINISIN BISEDIMET PËR SAMITIN

  86 views May 29, 2018
 • 4:18

  Horoskopi - 29 Maj 2018

  26 views May 29, 2018
 • 0:42

  George_Lamberis_facebook.com_916070551901939 (1).mp4

  97 views May 28, 2018
 • 2:13

  Kembimi valutor - 28 Maj 2018

  4 views May 28, 2018
 • 1:17

  Sinan Hoxha koncert Australi

  82 views May 28, 2018
 • 1:05

  TRENI PËRPLASET ME KAMIONIN DHE DEL NGA SHINAT NË TORINO

  320 views May 25, 2018