Zjarr TV

Latest Videos

 • 2:14

  Monopolizimi i lojerave te fatit

  26 views Oct 15, 2018
 • 1:12

  Presidenti Meta takon Sekretarin e Përgjithshëm të OKB António Guterres

  2 views Sep 29, 2018
 • 1:21

  Pamjet eksluzive te zjarrit qe perfshiu mengjesin e sotem banesen ne rrugen Ramazan Demneri

  17 views Sep 25, 2018
 • 0:31

  Jose Mourinho për pak sa nuk thyen qafën

  21 views Sep 10, 2018
 • 0:45

  Renea ne Shkoder

  78 views Sep 5, 2018
 • 1:52

  Tentoi te grabiste 3 persona me motociklet por e peson keq (Kujdes +18)

  528 views Sep 2, 2018
 • 6:55

  Makina me e shpejte ne bote - Avertor Superveloce Jota (SVJ)

  45 views Aug 25, 2018
 • 1:00

  I bllokon daljen nga parkingu - Shikoni cfare i ben ky shofer makines!

  116 views Aug 20, 2018
 • 1:11

  MBI 2 MILIONË EURO KOKAINË E FSHEHUR NË SHKËMBINJTË E SIÇILISË

  125 views Aug 20, 2018
 • 1:26

  E paparë: Siguria e transportit të fëmijëve të shkollave në Kanada do t'ju lërë pa fjalë!

  323 views Aug 18, 2018
 • 0:54

  GJERMANI: AUTOBUSI PËRMBYSET NË AUTOSTRADË

  28 views Aug 18, 2018
 • 1:52

  PENTAGONI: KINA PO TRAJNON PILOTËT PËR MISIONE QË SYNOJNË SHBA

  38 views Aug 18, 2018
 • 2:03

  ITALI, EKIPET E SHPËTIMIT VAZHDOJNË ME KËRKIMET E TË ZHDUKURVE

  13 views Aug 18, 2018
 • 1:23

  MERKEL KUNDER NDRYSHIMIT TE KUFIJVE TE KOSOVES

  7 views Aug 17, 2018
 • 1:23

  MERKEL KUNDER NDRYSHIMIT TE KUFIJVE TE KOSOVES

  2 views Aug 17, 2018
 • 1:21

  Erdogan Trumpit: Na kthyet shpinen per nje pastor

  80 views Aug 13, 2018
 • 1:12

  PROTESTA TË DHUNSHME NË RUMANI, 440 PERSONA TË LËNDUAR

  6 views Aug 13, 2018
 • 3:38

  Aftesi fantastike - Shikoni sesi ky djal luan muzike me gota uji!

  34 views Aug 10, 2018
 • 0:57

  Sherr jashtë gjykatës së Vlorës, 4 persona të plagosur

  214 views Jul 26, 2018
 • 0:30

  Kamez// Zbret nga makina dhe qellon me shkelm nje vajze!

  427 views Jul 22, 2018
 • 2:13

  Lulzim Basha: Media do te vazhdoje te jete e kapur e gjitha me perjashtim te Zjarr TV

  66 views Jul 20, 2018
 • 2:41

  “U vodhën 1.2 mld euro shqiptarëve”, Berisha-Leskajt_ Thuaju ‘o hajdutë' (I kthehet dhe Majkos)

  20 views Jul 19, 2018
 • 1:40

  SHBA, JO BE-SË PËR HEQJEN E KOMPANIVE EUROPIANE NGA SANKSIONET NDAJ IRANIT

  669 views Jul 17, 2018
 • 2:41

  Droga e re ne Kolumbi i kthen te rinjte ne "djall"

  4235 views Jul 16, 2018
 • 1:19

  SHBA SULMET KIBERNETIKE, RREZIK I LARTE.mp4

  2 views Jul 16, 2018
 • 1:19

  SHBA SULMET KIBERNETIKE, RREZIK I LARTE.mp4

  2 views Jul 16, 2018
 • 1:19

  SHBA SULMET KIBERNETIKE, RREZIK I LARTE.mp4

  0 views Jul 16, 2018
 • 1:19

  SHBA SULMET KIBERNETIKE, RREZIK I LARTE

  9 views Jul 16, 2018
 • 1:45

  GAZA ARRIN ARMEPUSHIMIN ME IZRAELIN

  13 views Jul 16, 2018
 • 1:34

  A është regjizori Kastriot Çipi i pari që kërkoi pluralizëm në Shqipëri në 1990?

  29 views Jul 12, 2018
 • 1:48

  ERDOGAN PREZANTON KABINETIN QEVERITAR, EMËRON DHËNDRIN E TIJ MINISTER

  29 views Jul 11, 2018
 • 1:21

  Plas grushti ne gjykaten e Stambollit

  80 views Jul 10, 2018
 • 0:52

  Policia shqiptare dhe e kosoves patrullim te perbashket ne Shengjin

  21 views Jul 9, 2018
 • 1:07

  POMPEO NIS VIZITËN NË KORENË E VERIUT

  2 views Jul 9, 2018
 • 1:38

  JAPONI, 76 VIKTIMA NGA MOTI I KEQ DHE 5 MILIONË TË EVAKUUAR

  13 views Jul 9, 2018
 • 1:15

  NË PENSION ME ZOR! GJYKATËSJA NË POLONI INJORON LIGJIN

  10 views Jul 4, 2018
 • 1:24

  TRUMP SULMON EDHE OBT-NË, MBRON TARIFAT AMERIKANE

  5 views Jul 4, 2018
 • 2:46

  FLECKENSTEIN BËNI DETYRAT! NUK KA KUSHTE SHTESË

  10 views Jul 3, 2018
 • 1:19

  MINISTRI I BRENDSHËM GJERMAN JEP DORËHEQJEN

  15 views Jul 3, 2018
 • 1:41

  SHKATËRROHET GRUPI I KOSOVARËVE QË SHISTE ARMË PËR COSA NOSTRËN NË ITALI

  9 views Jul 3, 2018
 • 1:37

  ERDOGAN VIJON PËRNDJEKJEN E MBËSHTETËSVE TË GYLEN, 68 URDHËR-ARRESTE

  22 views Jul 3, 2018
 • 1:18

  MELANIA SFIDON DONALD TRUMP, VIZITON QENDRËN PËR EMIGRANTËT E PALIGJSHËM

  17 views Jun 30, 2018
 • 1:41

  BREXIT, MAY PARALAJMËRON BE PO RREZIKON JETËT E QYTETARËVE

  106 views Jun 30, 2018
 • 1:44

  KANADAJA LEGALIZON MARJUANËN, VENDI I DYTË NË BOTE DHE I PARI I G7-ËS

  77 views Jun 20, 2018
 • 1:10

  RAPORTON LAJMIN PËR FËMIJËT REFUGJATË, PREZANTUESJA SHPËRTHEN NË LOT

  117 views Jun 20, 2018
 • 2:25

  QEVERITË ITALIANE DHE MALTEZE MBYLLIN PORTET PËR EMIGRANTËT.mp4

  3 views Jun 11, 2018
 • 2:25

  Qeveritë italiane dhe malteze mbyllin portet për emigrantët

  18 views Jun 11, 2018
 • 4:38

  Policia ne fier

  58 views Jun 10, 2018
 • 1:48

  Sjellja e pahijshme e Ramush Haradinaj me gruan qe po fliste ne foltore!

  104 views Jun 10, 2018
 • 0:14

  Pershendetje per kryeministrin Edi Rama

  313 views Jun 9, 2018
 • 0:48

  Zhyty me kokë - Kur balta kthehet në argëtim!

  23 views Jun 8, 2018
 • 1:12

  Vrasja në "Don Bosko", ja momenti kur 31-vjeçari sapo ka qëlluar me pistoletë të renë

  45 views Jun 8, 2018
 • 1:12

  views Jun 8, 2018
 • 3:36

  NË SHQIPËRI FILLON SEZONI TURISTIK ME SHTETAS UKRAINAS.mp4

  65 views Jun 8, 2018